У Вінниці триває робота Школи громадських радників з інклюзії

Громадська організація «Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» реалізовує в області проєкт “Агенти громадянських змін”.

Метою проєкту є активізація участі членів 27 ОТГ Вінницької області через розробку та впровадження спеціальної навчальної програми з підготовки громадських радників з інклюзії із числа людей з інвалідністю, їхнього найближчого оточення, особливим чином жінок, а також працівників місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги даних ОТГ протягом 12 місяців.

Проєкт реалізовується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Партнером проекту є Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Вінницькій області.

У рамках проєкту, з 7 по 9 вересня, у великій залі обласного молодіжного центру «Квадрат» проведено перший модуль першої Школи з підготовки громадських радників з інклюзії у Вінницькій області. Другий модуль почнеться 28 вересня.

Нагадаємо, на Вінниччині розпочала свою роботу школа громадських радників з інклюзії.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

600 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.