Скільки партій будуть змагатися на Вінниччині за депутатство в облраді

За  депутатські мандати у Вінницькій обласній Раді змагатимуться 10 політичних сил. Про це повідомляє пресслужба облради з посиланням на інформацію обласної виборчої комісії.

– 24 вересня закінчився термін подання документів на реєстрацію кандидатів в депутати Вінницької обласної ради. Останніми свій список принесли представники партії «Наш край», а передостанньою подала свої документи обласна організація «Європейської Солідарності», – повідомляють на сайті Вінницької обласної ради. – Раніше подали документи на кандидатів у депутати обласної ради від партій ВО «Батьківщина», «Опозиційна платформа – За життя» (ОПЗЖ) та Радикальної партії Олега Ляшка (РПЛ). Документи розглядалися в порядку надходження. Зареєстровані виборчі списки обласних організацій партій «За майбутнє», «Сила і Честь», «Українська стратегія Гройсмана», «Партія вінничан», «Слуга Народу».

У поданнях усіх партій були незначні технічні помилки та неточності, які не є підставою для відмови у реєстрації, тож їх виправили згідно з вимогами законодавства.

В обласній виборчій комісії зазначають, що до них надходили повідомлення про проведення конференцій ще від двох політичних партій – «Свободи» та «Живіть у достатку». Загалом, як розповіли члени обласної виборчої комісії, повідомлення про проведення конференцій з висунення кандидатів надійшли від 12 політичних партій.

24 вересня – останній день подачі документів до ТВК для реєстрації кандидатів. На ухвалення відповідних рішень обласна комісія матиме 5 днів. 

Нагадаємо, нові правила – старі схеми: як законодавчі нововведення про місцеві вибори можуть відчинити скриньку Пандори з махінаціями.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

3000 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.