Сім’ям загиблих військових надаватимуть матеріальну допомогу

Її надаватимуть з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових частин. Відповідний порядок використання коштів обласного бюджету сьогодні, 24 вересня, затвердили депутати обласної ради 7 скликання. Сума грошової допомоги становить тисяча гривень. За відповідне рішення проголосували 44 депутати. Про це йдеться на сайті Вінницької обласної ради.

Повідомляється, що матеріальна допомога є безповоротною, адресною грошовою допомогою, що надається коштом обласного бюджету.

Згідно Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових частин визначено алгоритм надання коштів.

Зокрема, на підставі списків загиблих військовослужбовців та військовослужбовців Національної гвардії України, уповноважені особи військових частин подають клопотання до голови обласної державної адміністрації. Матеріальна допомога виплачується одному із членів сім’ї загиблого військовослужбовця (дружина/чоловік, діти, батьки) в сумі одна тисяча гривень.

Нагадаємо, депутати обласної Ради 7 скликання востаннє зібрались на сесію

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

280 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.