П’ять районів замість 27: остаточне рішення – за депутатами Верховної Ради

Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 30 червня розглянув питання створення п’яти районів на Вінниччині – Вінницький, Хмільницький, Тульчинський, Могилів-Подільський та Гайсинський.

Про це інформує Вінницька обласна рада.

  • Вінницький район – орієнтовна кількість населення 749 345, до району увійде 19 ОТГ та Жмеринський, Іллінецький, Тиврівський, Липовецький, Погребищанський, Оратівський, Літинський, Барський та Немирівський райони.
  • Гайсинський район – орієнтовна кількість населення 239 280, до району увійде 13 ОТГ та Чечельницький, Тростянецький, Теплицький, Бершадський район та місто Ладижин.
  • Тульчинський район – орієнтовна кількість населення 158 201, до району увійде 9 ОТГ та Томашпільський, Крижопільський і Піщанський райони.
  • Могилів-Подільський район – орієнтовна кількість населення 184 849, до району увійде 11 ОТГ та Шаргородський, Ямпільський, Чернівецький і Мурованокуриловецький райони.
  • Хмільницький район – орієнтовна кількість населення 201 622, до району увійде 9 ОТГ та Калинівський і Козятинський райони.

Загалом заплановано створити в областях України та АР Крим 129 районів та ліквідувати 490 районів.

Нагадаємо, у Калинівці мітингували і збирали підписи за районний центр.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

830 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.