Прикордонники Могилів-Подільского загону відмовили у пропуску 62 особам

У січні цього року державний кордон на ділянці відповідальності Могилів-Подільського загону перетнули близько 160 тисяч осіб та понад 16,5 тисяч транспортних засобів.

“Упродовж січня за порушення прикордонного законодавства охоронці рубежу відмовили у пропуску через державний кордон 62 особам, у 18 випадках спільно з працівниками митниці не допустили ввезення не задекларованих товарів, що переміщувалися через державний кордон з порушенням чинного законодавства”, – інформує прес-служба Могилів-Подільського прикордонного загону.

Прикордонники виявили п’ять автомобілів, що незаконно переміщались через державний рубіж, два з яких – викрадені. Протягом місця охоронці виявили 13 недійсних документів, що посвідчують особу та один підроблений паспорт.

“Також вартові кордону оформили 62 протоколи про адміністративні правопорушення та наклали штрафів на суму близько 124 тисяч гривень”, – додають у прес-службі.

У січні прикордонники Могилів-Подільського загону спільно з представниками Регіонального управління «Норд» Прикордонної поліції Республіки Молдова здійснили близько трьох десятків спільних патрулювань на ділянках відділів «Могилів-Подільський», «Ямпіль» та «Болган».

«Ресурсне та інженерно-технічне забезпечення прикордонного загону дозволяє повною мірою виконувати завдання за призначенням», – каже командир військової частини, полковник Сергій Соколовський.

Нагадаємо, на Вінниччині присягнули на вірність Україні 15 прикордонників.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.