Презентували інтерактивну мапу водних об’єктів Вінниччини

В області презентували структуру бази даних та інтерактивну мапу водних об’єктів регіону, яка розміщена на геопорталі містобудівного кадастру Вінницької області.

Презентація відбулась за участю народного депутата України Юлії Овчиннікової під час зустрічі з питань реалізації «open door policy» в галузі використання водних об’єктів.

“Створення та впровадження підсистеми автоматизованої підготовки даних геоінформаційного кадастру водних об’єктів області для подальшого На зустрічі з народним депутатом України Юлією Овчинниковою представлення їх на геопорталі здійснено за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища”, – інформує прес-служба Вінницької облдержадміністрації.

У відкритому доступі представлена інформація щодо статусу водного об’єкта (чи знаходиться в оренді, пропонується на аукціон), кадастровий номер земельної ділянки, площа, термін дії договору, дані про користувача тощо.

“Наразі для підвищення публічності даних про водні об’єкти та впорядкування реєстру водних об’єктів база даних продовжує наповнюватись актуальною інформацією”, – додають у прес-службі.

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації виступив з пропозицією щодо подальшого удосконалення даної системи, включення до неї іншої інформації природоохоронного спрямування та її впровадження в інших областях України.

Нагадаємо, керівникам підприємств області виставлять оцінки за роботу.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

3800 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.