Калинівський школяр ймовірно помер від вірусного енцефаліту

Вінницько-Тульчинська єпархія з сумом сповіщає, що 14 вересня на 46-му році життя, після важкої хвороби, відійшов у вічність благочинний Томашпільського району, намісник Свято-Феодорівського чоловічого монастиря архімандрит Серафим (Котляров).

Архімандрит Серафим (в миру Котляров Володимир Олександрович) народився 19 листопада 1974 року в Іркутську (Росія). Навчався в Киргизькому Державному університеті Бешкека та у Білоруському Державному університеті. Працював вчителем у загальноосвітній школі. З 1999 року співав у церковному хорі. Та за покликом Божим у 2005 році прийняв чернечий постриг з іменем Серафим і був рукоположений в сан ієродиякона в Глинській Пустині. З часом приєднався до Помісної Православної Церкви, де ніс свій чернечий послух. Останні роки був намісником Свято-Феодорівського чоловічого монастиря смт. Вапнярка, який був збудований саме трудами нині спочилого отця Серафима.

Архімандрит Серафим ніс також послух настоятеля парафій Св. Онуфрія Великого села Високе та Почаївської ікони Божої Матері села Вербова, обіймав посаду благочинного Томашпільського району.

Похорон відбудеться 16 вересня в смт.Вапнярка Томашпільського району у Свято-Феодорівському чоловічому монастирі. Початок Божественної літургії о 9:00 год.

Нагадаємо, у Ямполі після важкої хвороби померла директорка школи.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

5830 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.