Під час карантину вінницькі нацгвардійці пересіли на велосипеди

Нацгвардійці військової частини 3008 пересідають на велосипеди. Як тільки запровадили карантин і встановили обмеження в кількості пасажирів в громадському транспорті – прихильники здорового способу життя потоваришували з двоколісним.

Гвардієць Нікіта Царьков живе на околиці міста. Щоранку крутить педалі, щоб їхати на роботу. Десять кілометрів долає за тридцять хвилин. Каже, байк це чудове рішення : швидше доставить та тримає у формі.

– Карантин підштовхнув мене сісти на велосипед. На ровері швидше, а ще – свіже повітря. Та найголовніше – безпечніше, не контактуєш з людьми, – розповідає нацгвардієць військової частини 3008 Нікіта Царьков.

Користуються двоколісними здебільшого чоловіки, хоча жінки теж пересіли на велосипеди.

– Це добре для здоров’я, адже корисно проїхатись на свіжому повітрі. До частини з дому їхати не надто далеко, але після важкого робочого дня це навіть дає трохи відпочити, проїхатись не поспішаючи – зняти стрес і відволіктись думками. Та інколи з чоловіком на вихідних виїжджаємо на прогулянки для різноманітності дозвілля, – розповідає командир відділення військової частини 3008 сержант Ірина Бойко.

Медики кажуть, їзда на велосипеді покращує кровообіг організму.

– При їзді на велосипеді задіяні майже всі групи м’язів, органи малого тазу, черевний прес, збільшується концентрація, та звичайно – це тренує серцево-легеневу систему та підтримує серце в тонусі, – пояснює начальник медичної служби військової частини 3008 капітан Вадим Кириченко.

Гвардійці запевняють, що навіть після закінчення карантину віддадуть перевагу велосипеду перед громадським транспортом та маршрутками, і будуть їздити на роботу екологічним транспортом – заради користі для здоров’я.

Нагадаємо, серед новобранців військової частини 3008 – семеро дівчат.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1260 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.