Обережно! На “лікування” дворічного Павлика збирають гроші шахраї

Народний депутат Геннадій Вацак 24 травня розмістив на своїй офіційній сторінці у Фейсбук попередження щодо шахраїв. Нечисті на руку люди спекулюють на долі дворічного Павлика, якого нещодавно врятували від коронавірусу медики Могилів-Подільської лікарні.

“Увага, шахраї, які збирають кошти для Павлика! Не потрапте на їхній гачок! І, на жаль, такі не одні!”, – підписав він фото таких публікацій з соціальних мереж.

Народний депутат також поінформував про нинішній стан дитини.

“Треба знати правду, тому й кажу без прикрас. Розпочну з поганої новини: МРТ показало про пошкодження мозку та крововиливи, які не дають хлопчику шанси на 100% повноцінне одужання. Проте боротьба за нього продовжується. Нині Павлик перебуває в обласному спеціалізованому будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки, де за ним гарний догляд, масаж, консультації з фахівцями.Тут можете бути спокійні. Нікуди далі поки його перенаправляти не потрібно”, – розповідає Геннадій Вацак.

Він також каже, що є й добрі ознаки.

“Хлопчик демонструє позитивні зрушення! Менше плаче, краще спить, реагує на звуки, може тримати пляшечку, з якої його годують (якщо йому покласти в пальчики), пробує сидіти (з допомогою дорослих). Це великий прогрес! На фоні того, яким я його бачив до цього”, – наголошує Геннадій Вацак.

На його думку, це результат правильного лікування, ретельного догляду та масажу, який знімає затвердіння м’язів. Тож попри не зовсім обнадійливі висновки лікарів (консультації були і з київськими), руки опускати не варто. 

“Якщо є соломинка, за неї потрібно хапатися! Треба поспішати, аби максимально допомогти дитині. Зупинка стане фатальною. Зараз медики сказали, що дитині потрібно відпочити від посилених процедур, дати можливість організму набратися сил для подальшої реабілітації”, – додає депутат.

Він нагадує реквізити благодійного рахунку, відкритого спеціально для Павлика на майданчику Могилів-Подільської громадської організації “Ангел надії” – р/р UA 953026890000026002055304763 у відділенні Могилів-Подільського ПАТ КБ “ПриватБанк” код ЄДРПОУ 34309970 ,вказати : для перерахунку благодійної допомоги для маленького Павлика.

І ще раз звертає увагу всіх благодійників – це єдиний офіційний рахунок для збору коштів для цієї дитини.

Нагадаємо, дворічному Павлику, якого рятували від COVID-19 у Могилеві-Подільському, досі потрібна допомога.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

4.7K0 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.