На Вінниччині ведуться роботи з відновлення доріг місцевого значення

В онлайн-режимі 25 травня відбулась щопонеділкова апаратна нарада під керівництвом голови Вінницької облдержадміністрації Владислава Скальського.

Про реалізацію завдань з відновлення доріг місцевого значення та штучних споруд на них у 2020 році проінформував учасників наради начальник управління дорожнього господарства Вінницької облдержадміністрації Олег Бабій.

Так, він повідомив, що з початку року активно продовжуються роботи з відновлення та забезпечення утримання доріг місцевого значення, на що передбачено 1262,1 млн грн коштів державного дорожнього фонду з них: на поточний середній ремонт доріг місцевого значення – 584,8 млн. грн; на капітальний ремонт – 235 млн грн; на ремонт штучних споруд – 72,3 млн грн, на проєктно-вишукувальні роботи – 7,0 млн грн, на поточний дрібний та експлуатаційне утримання – 310,0 млн грн; на зимове утримання – 60,0 млн грн.

За словами посадовця, протягом року планується капітальний ремонт чотирьох окремих ділянок автодоріг загального користування місцевого значення протяжністю 16,7 км та семи штучних споруд протяжністю 265,2 п. м., поточний середній ремонт тринадцяти окремих ділянок доріг місцевого значення протяжністю 80,3 км та двох штучних споруд протяжністю 39 п.м.

Олег Бабій також зазначив, що наразі виконано 20 % від запланованих річних обсягів робіт, а станом на 22 травня, освоєно 22 % коштів Державного дорожнього фонду.

«На сьогодні в повному обсязі завершено роботи на ділянці автомобільної дороги С-02-20-21 (Вінниця-Турбів-Гайсин-Велика Михайлівка)-Гордіївка. По п`яти проєктах укладено договори з підрядними організаціями та розпочато ремонтні роботи. Активно проводяться роботи по трьох ділянках місцевих доріг», – повідомив посадовець.

Він також підкреслив, що, окрім капітального та поточного середнього ремонту доріг місцевого значення, відбувається також ремонт штучних споруд на них. Відтак, в активній фазі знаходиться поточний середній ремонт мосту на км 65+564 автомобільної дороги О-02-03-05 Вороновиця-Тиврів-Шаргород у с.Мурафа Шаргородського району Вінницькій області.

Як запевнив посадовець, всі об’єкти підлягають постійному моніторингу якості виконаних робіт на всіх етапах із залученням інженерів відділу якості та технічного контролю та проведення лабораторних випробувань дорожніх будівельних матеріалів. Оплата актів виконаних робіт проводиться лише після аналізу відповідності досліджуваних зразків державним нормам якості.

Олег Бабій зауважив, що крім проведення робіт з капітального та поточного-середнього ремонту, з метою забезпечення належного проїзду та доступності закладів освіти та охорони здоров’я, здійснюється поточний дрібних ремонт та експлуатаційне утримання всієї мережі місцевих доріг області.

Нагадаємо, завершили поточний середній ремонт траси біля Немирова.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

530 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.