На Вінниччині побудують 5 шкіл, 5 садочків і 5 спортивних об’єктів

В рамках засідання Ради регіонального розвитку громад та територій Вінницької області 19 лютого заступник голови Вінницької облдержадміністрації Олександр Піщик озвучив перелік об’єктів, відібраних для реалізації на Вінниччині в рамках реалізації Національної програми «Велике будівництво».

“Торкаючись питання ремонту 97 км доріг області місцевого та державного значення в рамках реалізації даної програми, Олександр Піщик зазначив, що пріоритетом під час ремонту автошляхів будуть дороги до опорних лікарень із врахуванням маршрутів довозу пацієнта, аби безпечно, швидко та зручно доставити пацієнта, забезпечивши порятунок людського життя. Інший пріоритет – дороги до опорних шкіл області”, — інформує Вінницька облдержадміністрація.

На Вінниччині в рамках Національної програми «Велике будівництво» буде реалізовано п’ятнадцять інфраструктурних проєктів – п’ять шкіл, п’ять садочків і п’ять спортивних споруд.

Відтак, до переліку шкіл Вінниччини, капітальне оновлення або введення в експлуатацію яких заплановано на 2020 рік, увійшли: будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №24 мікрорайону «Поділля» у Вінниці, капітальний ремонт з будівництвом спортивного майданчика опорного навчального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №2 ім.Івана Богуна в Ямполі; капітальні ремонти Іллінецького НВК «Загальноосвітня школа I-III ст. – гімназія №2» і корпусу початкової школи ЗОШ І-ІІІ ст. смт Оратів, а також реконструкція Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

«До переліку дошкільних навчальних закладів увійшли: реконструкція – термомодернізація, впровадження енергоощадних технологій та інклюзивності ДНЗ №1 Хмільник, будівництво фактично з нуля ДНЗ №3 «Теремок» в Гайсині, реконструкція будівель поліклініки під дитячий садок в смт Шпиків Тульчинського району,капітальний ремонт ДНЗ №7 «Ромашка» в Жмеринці та капітальний ремонт і термомодернізацію ДНЗ ясла-садок «Сонечко» (корпус №1 та корпус №2) в смт. Теплик», – зазначив Олександр Піщик.

Ще одним напрямом реалізації на Вінниччині Національної програми «Велике будівництво» заступник голови адміністрації назвав реконструкцію та будівництво спортивних споруд – це, зокрема, будівництво стадіону з біговими доріжками на території Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу, реконструкція спортивного комплексу «Здоров’я» у Вінниці, реконструкція стадіону в Хмільнику та центрального стадіону в Жмеринці, а також спортивного ядра «Загальноосвітня Школа І-ІІІ ст. №33 Вінницької міської ради» у Вінниці потужністю 2160, 1500 та 198 глядацьких місць відповідно.

Нагадаємо, у Калинівці на Вінниччині облаштувують паркову зону.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1300 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.