На Вінниччині на апараті ШВЛ жодного пацієнта з коронавірусом

Станом на 13 квітня на території Вінницької області зареєстровано 348 підозр на коронавірусну інфекцію. Загалом протестовано 2787 зразків методом ПЛР. У 194 випадках коронавірус підтверджений, в т.ч. У 12 дітей (4 – у Вінниці, 4 – у Гайсинському районі, 1 – у Тростянецькому, 1 – у Вінницькому, 1 – у Томашпільському, 1 – у Чернівецькому). 

Лабораторно підтверджені випадки зафіксовані:

Вінниця – 89 випадків

Калинівський район – 34

Тростянецький – 15

Вінницький – 11

Гайсинський – 11

Ямпільський – 4

Немирівський – 4

Погребищенський – 4

Козятинський – 4

Хмільницький – 3

Жмеринський – 3

Томашпільський – 3

Крижопільський – 2

Липовецький – 2

Барський – 2

Тиврівський – 1

Чернівецький – 1

Ладижин – 1

Таку статистику озвучив голова вінницької облдержадміністрації Владислав Скальський 13 квітня.

– Велика загальна кількість виявлених випадків з точки зору епідеміології – це добре. Адже, більше половини з них виявлені під час активного епідрозслідування. Виявлені ізольовані інфіковані – це розірвані ланцюжки зараження, і це головне в боротьбі з пандемією в усьому світі, – зауважив Владислав Скальський. – Маємо один з найбільших показників в Україні, це свідчить про те, що ми активно працюємо в напрямку саме виявлення захворювання. Станом на 13 квітня на Вінниччині на апараті ШВЛ жодного важкого пацієнта. Декілька людей отримують сіпап-терапію (режим штучної вентиляції легень за допомогою постійного позитивного тиску – авт.). Решта у задовільному стані дихають самі. На даний момент не зареєстрованого жодного летального випадку від коронавірусу. Тому просто порівняйте нашу статистику з іншими регіонами.

За його словами, протокол лікування, створений у Вінниці, дає надію на контрольований перебіг коронавірусної інфекції в області. 

Нагадаємо, у Вінницькій області станом на ранок 13 квітня – 194 випадки захворювання на коронавірус

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook