На Вінниччині фіксують масові порушення правил рибальства під час нересту

На території Вінниччини тривають профілактичні заходи під умовною назвою «Нерест», спрямовані на запобігання незаконному вилову водних біоресурсів. Правоохоронці спільно з профільними службами фіксують порушення та відкривають кримінальні провадження щодо браконьєрства.

Про це повідомляє ГУНП у Вінницькій області, пише Місто.

“З початку квітня та до кінця червня на території області діє нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. В цей період працівники поліції спільно з іншими профільними службами та відомствами виявлятимуть та припинятимуть факти незаконного вилову риби”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією Управління превентивної діяльності, під час проведення заходів задокументовано 102 факта незаконного вилову риби.

Розпочато розслідування у 6 кримінальних провадженнях за ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України.

У порушників вилучено 20 браконьєрських знарядь для вилову риби, три плавзасоба та близько 140 кілограмів незаконно виловлених водних біоресурсів.

Читайте також: В Україні користувачів електросамокатів можуть штрафувати і притягати до відповідальності

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook