На Вінниччині до контрактування готові 94% медзакладів

У хірургічному корпусі Вінницької обласної клінічної лікарні ім.Пирогова відбулася нарада з питань підготовки до укладення договорів з НСЗУ в рамках впровадження програми медичних гарантій.

“До Вінниці завітали представники Міністерства охорони здоров’я, Національної служби здоров’я, проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я». У її роботі також прийняли активну участь представники органів місцевого самоврядування, власники та керівники закладів охорони здоров’я, які надають спеціалізовану медичну допомогу, експерти”, — інформує Вінницька облдержадміністрація.

Заступниця голови Вінницької облдержадміністрації Наталя Заболотна повідомила, що до контрактування з НСЗУ готові понад 94% спеціалізованих медичних закладів Вінниччини. З них 60 закладів уже подали пропозиції про обслуговування за програмою медичних гарантій. 82% підприємств повністю комп’ютеризовані та під’єднані до автономізованої мережі. Ведеться інтенсивна робота з комп’ютеризації решти медзакладів області. Загальна кількість пропозицій про обслуговування населення за програмою медичних гарантій у 2020 році за різними групами послуг складає по області 380 пропозицій.

Про необхідність реформування, про нові можливості для лікувальних підприємств та нові умови фінансування галузі говорив у своєму виступі заступник Міністра охорони здоров’я України Дмитро Коваль.

Директор Центрального міжрегіонального департаменту НСЗУ Володимир Пляцек (до якого, крім Вінницької області, входять також Житомирська, Черкаська, Київська області та м. Київ) детально зупинився на нових принципах фінансування системи охорони здоров’я та роль НСЗУ в трансформації системи надання медичної допомоги населенню на вторинному та третинному рівні.

Про умови успішності медичного закладу в новій системі охорони здоров’я учасникам наради розповів експерт офісу реформ МОЗ України Матвій Хренов.

Радниця з питань фінансування системи охорони здоров’я проекту USAD «Підтримка реформи охорони здоров’я» Наталія Коваленко говорила про розробку та затвердження фінансового плану та звітність комунального некомерційного підприємства.

Нагадаємо, у Барі відкрили оновлений сервісний центр Пенсійного фонду.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.