Місцеві товари незабаром маркуватимуть «Вироблено на Вінниччині»

Директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької облдержадміністрації Володимир Мережко організував нараду з керівниками мережевих підприємств області під час якої обговорили впровадження в області проєкту «Вироблено на Вінниччині».

Про це інформує прес-служба Вінницької облдержадміністрації.

«На території Вінницької області є велика кількість переробних підприємств, які виробляють продукти споживання. Переймаючи досвід інших країн, де презентуючи регіонального товаровиробника, торговельні мережі застосовують маркування їхньої продукції, виникла ідея реалізувати в області проєкт «Вироблено на Вінниччині». Створення такого логотипу, сприятиме ідентифікації продукції місцевих виробників в торгових залах провідних супермаркетів і мереж та дозволить споживачам легко ідентифікувати вінницькі бренди серед інших товарів», – каже Володимир Мережко.

Представники торговельних мереж підтримали ідею, а також обговорили деталі та механізм співробітництва, який згодом підкріплять Меморандумом про співпрацю між Департаментом міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації та підприємствами роздрібної торгівлі.

Нагадаємо, вінничани отримають чотири авто від закордонних благодійників.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.