Кругосвітній благодійний пробіг пройде через Вінницю

Українські мандрівники вирушили в навколосвітню подорож аби зібрати кошти на відкриття реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю. Учасники перетнуть п’ять континентів і більш шістдесяти п’яти країн світу. Автор і учасник проекту – Андрій Закутний, і його син Андрій, який має діагноз: гемофілія.

Учасник автопробігу 16-річний Андрій Закутний повідомив, що мета автопробігу – привернення уваги до проблем українських дітей із інвалідністю та збір коштів на відкриття реабілітаційного центру.

«Нам важливо, що цю тему висвітлюють у різних містах, адже чим більше людей дізнаються про проблему реабілітації в нашій країні – тим краще. Коли я був дитиною, реабілітації в моїй країні не було. Тому, зараз велика кількість моїх ровесників страждають від проблем з суглобами та хребтом. Проте, наш проект був задуманий давно, ми готувалися майже два роки – розробляли концепцію, маршрут, ідею і зараз максимально близькі до реалізації», – сказав він.

Учасник автопробігу Андрій Закутний розповів про маршрут автопробігу в Україні і зазначив, що разом із сином планує відвідати більшість обласних центрів країни.

«Ми прямували від заходу до північних областях України, зараз будемо спускатися нижче – до південних, і зробимо повне коло по країні. Подорож по території України триватиме ще близько 1,5 місяця. Маршрут буде проходити через більшість обласних центрів України, серед яких Мукачево, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Київ, Чернігів, Суми, Полтава, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Маріуполь, Херсон, Миколаїв, Одеса, Кропивницький, Черкаси, Вінниця, Хмельницький , Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Мукачево, Ужгород», – повідомив він.

В цілому, мандрівники планують відвідати країни Євросоюзу, Великобританію, Канаду, США, Південну Америку, Африку, Близький Схід, Австралію, Азію, Японію і ін. Учасники автопробігу мають намір проїхати п’ять континентів і більше 65 країн світу.

Нагадаємо, скільки вакцин і від яких хвороб є зараз у Вінниці – рахуємо разом.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1460 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.