Кабмін затвердив перспективний план Вінниччини – 63 ОТГ

Кабінет Міністрів затвердив перспективний план Вінницької області. Офіційно у Вінницькій області передбачено 63 спроможні об’єднані територіальні громади.

Цю інформацію підтвердив «Місту» голова громадської організації «Ресурсний та інформаційний центр «Громади Вінниччини» Андрій Кавунець.  Утім, як каже він, наразі не зовсім зрозуміло, який варіант перспективного плану став остаточним.

-Щодо самого перспективного плану, то варіантів було багато. Низка громад вимагала змін, – розповідає Андрій Кавунець. – Зокрема, це ті громади, які пропонувалось ліквідувати або приєднати до інших – наприклад, Павлівка, Сокиринці, Гавришівка. Були також питання по межах громад. І проблема в тому, що зрозуміти, що саме затвердили, важко. Адже перспективні плани не були оприлюдненні.

За словами експерта, оприлюднити перспективні плани Кабмін зобов’язав обласні державні адміністрації. Утім, вони цього не зробили. Зрештою, не оприлюднював їх і сам Кабінет міністрів.

– Єдиний, хто це зробив – Українська асоціація громад, – каже Андрій Кавунець. – Але відомо, що уже під час затвердження вносилися зміни.

Андрій Кавунець каже, що зараз з’ясовує питання щодо ухваленого перспективного плану. І обіцяє обов’язково як експерт прокоментувати ситуацію.

Як повідомляють на сайті «Децентралізація», перспективні плани формування територій громад Вінницької, Донецької, Черкаської та Чернівецької областей затвердив Кабінет Міністрів України на засіданні 6 травня. Ознайомитися з документами можна буде після їх публікації на Урядовому порталі.

Нагадаємо, в 11 вінницьких ОТГ “забули” створити служби у справах дітей.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

4960 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.