Гастробатальйон на Вінниччині допомагає військовим

Волонтерки з “Брацлавського гастробатальйону” готують чергову відправку українським захисникам. Працюють жінки утрьох.

Про це інформує Місто, посилаючись на Суспільне.

Для приготування смаколиків для українських захисників, за півтора року діяльності, жінки використали 38 мішків борошна, вагою 50 кг.

“Ми не працюємо маленькими партіями. У нас не виходить. Є таке слово — потрібно. Ми розуміємо для кого це треба, навіщо. І ми таким чином думаємо, що сприяємо наближенню перемоги”, — розповіла волонтерка Світлана Третякова.

Волонтерки відповідають за різне: Світлана Третякова за приготування яблучної начинки, Тетяна Жук за замішування тіста, Наталя Лавренова за приготування сала.

Жінки розповідають, продуктами допомагають місцеві жителі, підприємці та небайдужі, які бачать повідомлення у соцмережах.

“Дякуємо, що відгукуються, що немає сторонніх. Самі привозять. В нас є така помічниця з села Зяньківці Оксана Миколаївська. Вона має корову і щотижня дає нам 20 літрів молока. Самі відігріваємо сир, сироватка, молочко використовується”, — розповіли волонтерки.

На кухні Наталї Лавренової випікають, смажать, консервують та маринують понад півсотні страв для українських захисників.

“Буває так, що за один день 2-3 передачі. Буває один. Буває, що як немає відправлень, то є заготовка. Печеться печиво. Готуємо. Капуста кваситься”, —розповіла волонтерка.

Кожна відправка — це кілька коробок домашніх страв та випічки. У середньому — 50 кг.

“Це як привіт від мами, від подруги. Від коханої, як обійми. Так як вдома. Перше, що вони говорять: “Пахне домом”. Саме основне — відчувати, що тим, хто в тилу небайдуже, що відбувається там, на лінії фронту”, — зазначили волонтерки.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook