Формування молодіжних центрів та інше в планах у працівників соцгалузі Вінниччини

Фахівці соціальної галузі Вінницької області підбили підсумки роботи за минулий рік та визначали основні пріоритети на 2020-й рік.

“Засідання колегії Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації відбулось 30 січня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Наталі Заболотної”, — інформує Вінницька обласна державна адміністрація.

Членам колегії та присутнім були представлені основні фінансові результати діяльності профільного департаменту у 2019 році, тенденції розвитку соціальних послуг в ОТГ, стан забезпечення житлом дітей-сиріт, розвиток молодіжних центрів та просторів.

Учасники колегії також обговорили питання щодо підтримки та захисту працівників соціальної галузі. За підсумками роботи визначено основні орієнтири та виклики у соціальній сфері на 2020 рік.

Заступник голови облдержадміністрації Наталя Заболотна закликала колег бути активними та відповідальними, доносити до своїх громад досвід роботи з молоддю (формування молодіжних центрів), інформування про раннє втручання та інші соціальні програми та послуги.

Нагадаємо, у Вінниці оголошено архітектурний конкурс Altman_square.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

620 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.