Депутатами Вінницької облради ухвалили низку звернень до центральних органів держави

Під час чергової 45 сесії Вінницької облради 29 жовтня депутати розглянули та підтримали низку звернень до центральних органів України. Серед них, зокрема: до Президента України, Голови Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення прийняття Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо детінізації виробництва сільськогосподарської продукції від 27 лютого 2020 року № 3131. 

У зверненні, зокрема, йдеться: «На нашу думку, введення податку з ймовірного доходу – це порушення конституційних прав власників землі. Стаття 14 зазначає, що право власності на землю гарантується. Стаття 78 Земельного кодексу України передбачає, що право власності на землю – це право володіти, користуватися і розпоряджатися земельними ділянками. Зважаючи на викладене, враховуючи складне соціально-економічне становище більшості жителів України, вважаємо, що ухвалення та імплементація цього закону на практиці означатиме збільшення податкового навантаження на власників земельних ділянок сільгосппризначення, пайовиків і орендарів сільськогосподарської землі, це неодмінно призведе до загибелі дрібного фермерства, який сьогодні є одним із вітчизняних локомотивів економіки, та тотального обезземелення селянства. Тому, звертаємося з проханням недопущення прийняття законопроєкту про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо детінізації виробництва сільськогосподарської продукції».

Також депутати звернулися до Кабінету Міністрів України та Міністерства інфраструктури України щодо катастрофічного стану автодороги Т-02-22 «Тульчин–Тростянець–Бершадь» та, відповідно, збільшення обсягу її фінансування.

У зверненні до Президента України Володимира Зеленського про розв’язання питань, пов’язаних із захистом громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, депутати обласної Ради пропонують: «Оголосити наступний 2021 рік – роком вшанування подвигу ліквідаторів та пам’яті жертв Чорнобильської трагедії. Заснувати відзнаку Президента України – Пам’ятну медаль «За участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи». Також доручити Кабінету Міністрів України створити Національний організаційний комітет із відзначення 35 роковин Чорнобильської трагедії та затвердити відповідний план заходів на 2021-2023 роки з урахуванням пропозицій всеукраїнських громадських чорнобильських організацій; у найкоротший термін подати на розгляд Верховної Ради України законодавчі пропозиції щодо відновлення базових норм Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», передусім щодо поліпшення пенсійного забезпечення, виділення житла найбільш нужденним чорнобильцям; поліпшення медичного забезпечення усіх постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Нагадаємо,  депутати обласної Ради призначили керівників комунальних підприємств.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1501 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.