«Центр Поділля-Соціум» святкує ювілей та планує нові проекти

Урочисті заходи до 10-річчя ГО «Центр Поділля-Соціум» відбулись в обласному молодіжному центрі «Квадрат» 23 січня. Створена у 2010 році, ця громадська організація взяла за мету виконання нелегкої місії – формування суспільства, яке навчається впродовж всього життя.

“Привітати ювілярів завітали заступниця голови облдержадміністрації Наталя Заболотна, заступниця вінницького міського голови Галина Якубович, представники партнерських організацій з різних регіонів України”, — інформує Вінницька обласна державна адміністрація.

Наталя Заболотна вручила голові правління ГО «Центр Поділля-Соціум» Сергію Проценку Почесну грамоту облдержадміністрації та обласної Ради за значний внесок у підвищення особистісних та професійних компетентностей працівників соціальної сфери області.

До привітань долучилась заступниця вінницького міського голови Галина Якубович,відзначивши плідну співпрацю міської ради з ГО «Центр Поділля-Соціум» в реалізації спільних проектів.

Організатор і незмінний керівник ГО «Центр Поділля-Соціум» Сергій Проценко щиро подякував представникам обласної та міської влади за підтримку ініціатив спілчан, зазначивши, що за 10 років реалізовано понад 100 проєктів, в яких було задіяно близько 6 тисяч людей та більш як 50 партнерських організацій. На реалізацію ініціатив ГО «Центр Поділля-Соціум» за роки існування залучено більш як 6 млн грн.

Заступниця голови облдержадміністрації Наталя Заболотна відмітила значний внесок спілчан у розбудову соціальної сфери області, зокрема, роботу з людьми похилого віку: «Плідна та предметна співпраця Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації та громадської організації «Центр Поділля-Соціум» розпочалась у 2018 році. Наше головне завдання полягає в тому, щоб люди поважного віку якомога довше були активними. Саме громадська організація Центр «Поділля-Соціум» є нашим надійним партнером, що має досвід і напрацьовані програми саме в запровадженні навчання для осіб старшого віку. Зрозуміло, що одна організація не може охопити всіх людей поважного віку в області, тож ми почали навчати тих, хто працює з такими людьми у нас на Вінниччині – фахівців у сфері соціального захисту. За 2 роки такими заходами було охоплено понад 200 спеціалістів, які вже на своєму рівні працюють з людьми старшого віку та проводять різноманітні активності. Я впевнена, що з часом та мета, яку ми ставимо перед собою, а саме ту, що Вінниччина – це регіон, комфортний для осіб старшого віку, буде досягнута», – підкреслила заступниця голови Вінницької облдержадміністрації.

Наталя Заболотна також акцентувала увагу, що у 2020 році співпраця органів обласної та міської влади з громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» буде мати своє продовження: плануються нові цікаві навчальні тренінги з розвитку професійних та особистісних компетентностей у комунальних закладах соціальної сфери.

З червня 2012 року «Центр Поділля-Соціум» є офіційним членом коаліції у захисті трудових прав, що координується проектом «Правова країна» та фінансується USAID.

Організація має осередки в районах Вінницької області (Гайсин, Жмеринка, Бершадь, Ладижин). Серед активних членів ГО є фахівці за освітою та фахом юристів, практичних психологів, логістів, викладачів та активна молодь переважно з освітою гуманітарного напряму: психологи, педагоги, юристи, соціальні працівники, журналісти.

Нагадаємо, школярам розповіли як працюють кінологи, вибухотехніки та слідчі.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook