Центр Гнівані залишився без асфальтованої дороги - мешканців скликають на мітинг

Міський голова Гнівані Володимир Кулешов опублікував у Фейсбук звернення до мешканців об’єднаної територіальної громади зібратись в понеділок, 10 липня, для запису відеозвернення до Президента щодо стану місцевої дороги.

Під час обідньої перерви запрошую тих, хто зможе та має бажання, на 13-00 до міської ради, щоб записати відеозвернення до Президента щодо стану дороги та необхідності її ремонту”, – читаємо у зверненні міського голови.

Справа у тому, що впродовж останнього місяця з моменту оголошення чергового тендеру на ремонт дорожнього покриття дороги Вінниця – Тиврів в межах Гнівані (тобто в центрі міста 3,3 км) залишилась без нового асфальту.

“Було проведено безліч зустрічей та консультацій в телефонному режимі з керівництвом Служби місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області. Мене запевнили, що цього разу (четвертий тендер) буде врешті визнано переможця виконання робіт. Завдяки загальним зусиллям аукціон (тобто самі торги) був перенесений з 27 серпня на 3 серпня. Однак, через подану одним з учасників скаргу, торги призупинили. До 5 серпня очікувалося рішення: чи приймуть скаргу до розгляду, чи відхилять. Якби відхилили аукціон вже б міг відбутися. Тривожні дні ми не сиділи склавши руки, а знову наполегливо працювали в досягненні мирного, правильного вирішення питання. Завдяки проведеній роботі, скаржник погодився відкликати скаргу, керівники Служб погодилися відстояти питання продовження торгів, а ми в свою чергу дали слово не переходити до законних мирних акцій протесту з боку громади”, – пише міський голова.

Втім, за його словами, 5 серпня стало відомо про те, що Антимонопольний комітет узяв скаргу до розгляду. 

“Рішення з даного питання буде винесене впродовж наступних десяти днів, а можливо раніше. Можливих два варіанти: тендер продовжать і вже через пару тижнів відбудеться аукціон, або ж тендер відмінять і буде оголошений новий, який може очікувати така ж доля, як і попередні чотири. Міською радою спільно із громадською організацією «Гніванчани» готується звернення до Президента України Володимира Зеленського, керівника Антимонопольного комітету Ольги Піщанської та Народного депутата Ірини Борзової з проханням втрутитися в дану ситуацію та допомогти відновити проведення цього тендеру, адже порушення в учасників незначні та скаржник вже не має до них претензій. Шановні гніванчани! Всіх, кому не байдужа доля Гніванської центральної дороги, прошу поставити свій підпис під даними зверненнями. Це можна буде зробити у вихідні та робочі дні, починаючи з п’ятниці по неділю включно, в наметі біля магазину «Гніванчанка», – додає міський голова Гнівані.

Нагадаємо, у дороги Вінниччини вкладатимуть 1262 мільйона гривень.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1.4K2 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.