Багатодітних родин на Вінниччині побільшало

На Вінниччині багатодітних сімей стало більше, ніж торік. Про це повідомив в.о. директора Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації Олександр Мельник під час апаратної наради голови облдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів.

«В порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросла кількість багатодітних сімей і дітей у них. Так, багатодітних сімей наразі налічується 15024, це на 782 сім’ї більше в порівнянні з минулим роком. А дітей 51189, що більше на 2651 дитину», – зазначив Олександр Мельник.

Також органи соціального захисту населення ведеться активна робота щодо нарахування пільг та субсидій, а також укладання договорів з Укрпоштою на їх доставку. Наразі в області укладено 58 договорів із 64.

“Ще одним важливим напрямком роботи Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації є забезпечення технічними засобами реабілітації. Так, з проавансованих договорів на ТЗР з минулого року в поточному вже видано 303 вироби на суму 1 млн 936 тис грн. З 1 січня відкрито 861 нове попереднє замовлення на ТРЗ на загальну суму 41 млн 556 тис грн”, — інформує Вінницька обласна державна адміністрація.

Нагадаємо, електронний перепис показав, що населення Вінниччини – 1331,4 тисяч.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.