27 новобранців склали військову присягу у 8-му полку ім. Івана Богуна

У військовій частині 3028 Західного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії, 27 новобранців склали військову присягу на вірність українському народові та державі.

“У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні та заборону на проведення масових заходів, цього року ритуал складання Військової присяги відбувся без відвідувачів та з дотриманням усіх карантинних вимог, у дуже тісному військовому колі”, – інформує пресслужба частини.

Хоч і гвардійці не змогли обійняти своїх близьких та рідних у такий особливий для них день, але цього річ вже традиційно стало проведення онлайн-трансляції ритуалу складання Присяги, аби усі охочі мали змогу спостерігати за церемонію.

Один із новобранців Ярослав Ганай, після ритуалу складання Присяги поділився своїми враженнями та емоціями: «Я бажаю всім проходити службу в Нацгвардії, тим паче у військовій частині 3028, адже відношення, як офіцерського складу, так і сержантського тут дуже добре і навчання на високому рівні. Це я кажу щиро та відверто! В майбутньому планую підписати контракт та поєднати своє життя зі службою, – розповідає гвардієць Ярослав, – Сьогодні мене переповнюють емоції гордості, адже я став нацгвардійцем! Також дуже вдячний, що дали можливість побачити присягу в онлайн-режимі нашим батькам».

Нагадаємо, у Вінниці Нацгвардія України запрошує на онлайн-трансляцію прийняття присяги.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook