16-й підрозділ поліції, де запрацювала система контролю за дотриманням прав людини «Custody Records» та сучасний фронт-офіс у Липовці

Дотримання прав людини сьогодні – ключовий пріоритет, тож «Custody Records» є справді європейським досвідом. Вінниччина продовжує тримати першість в Україні у запровадженні цієї автоматизованої системи відеофіксації.

Вчора, 1 грудня, у відділі поліції № 4 Вінницького райуправління відбулось відкриття 16-го фронт-офісу в області та презентація роботи інформаційної підсистеми Custody Records. На заході були присутні начальник обласного главку, керівники районного управління та відділу поліції, а також органів місцевої влади. Очільник поліції Вінниччини Юрій Пархоменко зазначив, що фронт-офіс — це простір, в якому постійно знаходиться поліцейський, котрий зможе допомогти кожному, хто звертається з різних питань: подати звернення, отримати консультацію, довідку або ж будь-яку юридичну чи практичну поліцейську послугу.

– Інноваційна система відеомоніторингу «Custody Records» на практиці довела свою дієвість. Зокрема, зменшилась кількість скарг, у тому числі й безпідставних, щодо дій поліцейських. Завдяки новій системі у підрозділі поліції безпечно почуватись може як затриманий, так і поліцейський, адже проєкт передбачає відеонагляд, який однаково захищає права і громадян, і правоохоронців, – сказав він.

Детальну презентацію алгоритму роботи системи провів заступник начальника Управління дотримання прав людини Департаменту головної інспекції Національної поліції України підполковник поліції Петро Ткачук.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook