111 мільйонерів у Вінницькій області задекларували свої статки

Протягом минулого року на Вінниччині свої статки задекларували 111 мільйонерів. Відтак до бюджету вони сплатили 16,8 млн. грн. податків.

– Основна частина із цих 111 осіб – громадяни, які отримали інвестиційні доходи. В деяких випадках доходи пов’язані з отриманням спадщини, – розповів начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Вінницькій області Ігор Зоря.

У січні цього року також  виявилося кілька таких  людей. Один з них задекларував дохід за продаж рухомого і нерухомого майна, інший – від здійснення незалежної професійної діяльності. Третій отримав дохід у вигляді спадщини. За словами податківців, ця цифра ще не показова, оскільки зазвичай громадяни подають декларації в останній момент – у них є термін ще до 30 квітня. За січень минулого року так само троє людей задекларували свої доходи, які склали більше мільйона гривень.

Загалом за минулий рік декларації про доходи подали понад 25 тисяч громадян на загальну суму 1 млрд. 693 млн. грн. З них 41,4 млн. грн. податку на доходи і 6,5 млн. грн. військового збору. Найбільша частина, а це 70% зборів надійшли від громадян, які отримують доходи від реалізації сільськогосподарської продукції. Близько 8,5 тисяч людей скористалися правом на податкову знижку. 26% людей для економії часу при поданні декларації скористалися електронним сервісом.    

У нинішньому році упродовж січня вінничани подали 821 декларацію, задекларувавши  понад 72,3 млн. грн. доходів, отриманих за 2019 рік.  Відтак, за підсумками першого місяця до сплати нараховано більш ніж 2,1 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 380,6 тис. грн. військового збору.  

Нагадаємо, кому з вінничан не потрібно декларувати доходи

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

4722 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.