Як вибрати фен-щітку для укладання волосся вдома

Для укладання волосся використовуються різні види електроприладів. Фен-щітка – пристрій, який їх об’єднав. За допомогою насадок можна сушити волосся, випрямляти або завивати.

Існує два типи фенів-щіток:

  • зі змінними насадками – більш функціональні моделі;
  • зі щіткою, що обертається – з ними зручніше справлятися з неслухняним волоссям.

Які ще відмінності мають між собою моделі та на що звернути увагу при їх виборі, читайте далі.

Потужність і режими

Чим більша потужність приладу, тим швидше висохне або буде укладене волосся. Якщо воно тонке та коротке, вистачить потужності 300-400 Вт. Для густого – цифри мають бути вдвічі більшими. В цілому значення варіюється від 300 до 1200 Вт.

Робочі режими відрізняються силою подачі повітря та його температурою. Їх кількість залежить від моделі приладу. Зазвичай вироби мають два режими – подача гарячого повітря середньої та високої інтенсивності. При щоденному використанні фена-щітки бажано мати в наявності режим подачі холодного повітря. З ним волосся висихає довше, але пошкоджується менше.

Найбільша кількість режимів – п’ять. Але навряд чи вам доведеться використовувати кожний з них. До того ж, такі прилади коштують дорого.

Додаткові опції

Крім основних, вироби можуть мати і додаткові опції:

  • Зволоження парою. Корисна опція для власниць сухого волосся. Прилади з такою опцією дозволяють робити експрес-укладку.
  • Іонізація. Завдяки ній – легко розгладжується пухнасте та неслухняне волосся, прядки не електризуються. Опція присутня в моделях з вбудованим генератором та з насадками, що мають турмалінове напилення.
  • Автовідключення. Перегрівання, зазвичай, є причиною поломки фенів-щіток. Як тільки буде досягнута максимальна температура, двигун у приладі, оснащеному такою функцією, сам зупинить роботу.

Будь-яка з цих функцій додатково здорожчує вартість техніки.

Насадки

Функціональність приладу напряму залежить від кількості насадок. Моделі з щіткою, що обертається, відрізняються між собою тільки її діаметром. Техніка зі змінними насадками може бути оснащена:

  • Концентратором – виконує функцію звичайного фену.
  • Випрямлячем – допомагає зробити волосся прямим і гладеньким.
  • Дифузором – служить для надання волоссю прикореневого об’єму та висушування хвилястих прядок без заплутування.
  • Напівкруглою розчіскою – дозволяє витягувати локони, надавати їм невеликого об’єму.
  • Плойкою – використовується для завивки волосся, створення хвиль і кудрів. 

Тому перш ніж замовити прилад, потрібно визначитись, за яких умов та з якою метою вами буде використовуватись фен-щітка для укладання волосся. Для певних моделей насадки можна придбати окремо.

Інші важливі відмінності

Фени-щітки також відрізняються між собою за кількістю швидкостей. В простих моделях вона одна, а у більш функціональних їх дві-три.

Живляться прилади від мережі або акумулятора. В домашніх умовах і там, де є можливість підключитися до розетки, краще використовувати перші моделі. Безпровідні вироби підходять як походний варіант. Але їх потрібно довго заряджати.

Довжина шнура має бути зручною. Надто короткий провід обмежує рухи, а довгий – постійно плутається.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook