Життя сповнене несподіванок, не всі з яких можна подолати без наслідків для бюджету. Є ситуації, що потребують термінового фінансового рішення. Можна зайняти гроші у друзів чи колег, попросити допомоги у родичів, або ж взяти кредит. Якщо варіант із позичанням коштів у знайомих не для всіх є прийнятним, то з кредитом справа набагато простіша. Коли потрібна невелика сума на короткий період, підійде кредит до зарплати. Для багатьох українців мікропозика стала єдиним способом поправити матеріальне становище і позбутися проблем, що виникли. Позики на різні потреби видають мікрофінансові організації, які надають послуги у дистанційному режимі. МФО дають гроші в борг не готівкою, а зарахуванням їх на банківську картку позичальника. Весь процес онлайн кредитування триває недовго, займаючи близько 20 хвилин. 

                                           Особливості мікропозики

Онлайн позика від МФО за багатьма показниками відрізняється від банківського кредитування. Саме оформлення здійснюється швидко, без ретельних перевірок, дзвінків та бюрократичної тяганини. Одержувачу такого кредиту не потрібно шукати надійних поручителів, закладати майно, збирати пакети документів. Мікрокредит має й інші переваги, що робить його популярним серед звичайних споживачів.  

  • Запит на кредит обробляється автоматично без залучення фахівців. Це означає, що людський фактор відсутній, що виключає помилки чи необ’єктивну думку. 
  • Відсутні суворі вимоги до позичальника, на кшталт обов’язкового офіційного працевлаштування, стабільного доходу, позитивної кредитної історії. 
  • Оформляти кредит можна, не виходячи з дому, і не витрачати на це багато часу. Цілодобова доступність кредитного сервісу дозволяє взяти гроші в борг на карту в будь-який момент. І якщо сума знадобилася вночі або у вихідний день, коли звичайні фінансові установи не працюють, її можна отримати у МФО, надіславши заявку через інтернет. 
  • Високий відсоток схвалення кредиту, тому що простим умовам легко відповідати. 

                                       Якими є умови отримання кредиту?

Стати клієнтом МФО може лише повнолітній громадянин України, який може пред’явити такі документи, як паспорт та ІПН. Йому необов’язково працювати офіційно, оскільки довідка про доходи не потрібна. Люди різних соціальних категорій та зайнятості беруть кредити у мікрофінансових компаніях. І серед них є безробітні, студенти, домогосподарки, підприємці, пенсіонери, фрилансери, жінки у декреті. Позика дається на певних умовах, які позичальник може обирати.

• Сума кредиту – від 1 тисячі гривень. Максимальний ліміт залежить від того, чи позичальник є новим клієнтом, чи вже брав позику в МФО і без проблем його повернув.

• Термін використання кредитних грошей – 360 днів.

• Процентна ставка нараховується з урахуванням суми та акційних пропозицій. 

• Додаткові умови МФО: можливість погасити кредит достроково без прихованих нарахувань, продовжити термін виплат, оформити реструктуризацію боргу. 

Для оформлення одержувачу позики потрібно мати цифрові копії документів (фото чи скан), хороший інтернет, мобільний телефон, банківську картку.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook