Виправлення прикусу зубів брекетами

Багато людей соромляться посміхатися через проблеми з зубами. Це може бути через щербинки або неправильний прикус. Сучасна стоматологія зробила крок дуже далеко і виправляє навіть найскладніші проблеми. Можна поставити на зуби сучасні брекети в Люмідент, які допоможуть отримати гарну посмішку.

Перш за все, варто дізнатися, що таке брекети? Це сучасна система, яку встановлюють безпосередньо на зуби. Вона змінює напрямок зубів, що дозволяє отримати правильний прикус. 

Система складається з трьох частин: накладок на зуби, дуги, яка відповідає за рух, і фіксуючих гумок. Залежно від індивідуальних потреб пацієнта, доктор встановлює систему на внутрішню або зовнішню сторону зубів.

Етапи установки брекетів

Перш, ніж встановити брекети, необхідно прийти на консультацію до лікаря. Спеціаліст проведе діагностику, яка дозволить підібрати найбільш відповідний варіант системи. Після цього:

  • роблять зліпок щелепи;
  • готують ротову порожнину до установки брекет-системи;
  • фіксують брекети.

Обов’язкова умова – щомісячний огляд. Це дозволить зрозуміти, наскільки ефективна брекет-система. При зміні прикусу, лікар підтягує дугу, що сприяє кращій зміни прикусу.

Час лікування залежить від індивідуальних особливостей пацієнта і складності проблеми. Варто пам’ятати про те, що зміна брекета – втручання в організм, тому не варто поспішати, щоб не нашкодити природному розвитку щелепи.

Види брекетів

Виділяють такі види брекетів:

  • зовнішні;
  • внутрішні.

Зовнішня (вестибулярна) система встановлюється на зовнішній стороні зубів. Вона проста в догляді і дозволяє легко скорегувати дугу. Брекети не впливають на дикцію і коштують недорого. Але потрібно знати, що така система вимагає ретельної гігієни порожнини рота і може натирати слизові.

Лінгвальні (внутрішні) брекети встановлюють на внутрішню сторону зубів. Вони непомітні під час промови і при усмішці. Такий вид системи коштує значно дорожче. Система може натирати язик. Подібне лікування брекетами може зайняти більше часу, але ніхто з оточуючих їх не помітить.

Скільки коштують брекети для виправлення прикусу?

На сайті https://www.lumident.kiev.ua/ua/services/breket-sistemy можна побачити приклади робіт і те, як відбувається виправлення прикусу брекетами. Також можна записатися на консультацію і отримати відповіді на питання, що цікавлять.

Потрібно знати, що ціна брекетів залежить від типу системи і матеріалів, з яких вони зроблені.

Для того, щоб поставити брекети в Києві, які допоможуть отримати ідеальну посмішку, потрібно вибрати компетентного лікаря. У клініці працюють досвідчені професіонали, які прикладають всіх зусиль для успішного лікування.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

220 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.