ВІННИЦЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ СФЕРИ ПОСЛУГ запрошує на навчання

ВІННИЦЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ СФЕРИ ПОСЛУГ запрошує на навчання

на базі 9 класів:

 • Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник
 • Монтажник радіоелектронної апаратури та приладів
 • Кухар. Кондитер
 • Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 • Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

на базі 11 класів:

 • Перукар (перукар-модельєр)
 • Кухар. Майстер ресторанного обслуговування
 • Кравець. Закрійник
 • Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів
 • Агент з організації туризму. Адміністратор

на базі повної загальної середньої освіти та освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника:

 • за спеціальністю «Харчові технології» (фаховий молодший бакалавр).

Primus inter pares (кращий серед рівних) – цей латинський вислів ви побачите на вході Державного професійно-технічного навчального закладу «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг».  Дійсно, училище займає високу позицію у рейтингу закладів освіти усіх рівнів, знане не лише на теренах України, а й поза її межами. Входить у 100 кращих закладів професійної освіти України, нагороджено відзнаками «Флагман освіти – 2015», «Лідер професійно-технічної освіти – 2015», «Лідер інновацій в освіті – 2018», лауреат міжнародних виставок «Інноватика в освіті» та «Сучасні заклади освіти». І це лише невеличка частина постійних перемог, досягнень, а загалом – кропіткої роботи усього колективу.

Вибір Вінницького вищого професійного училища сфери послуг для подальшого навчання зробить ваше життя насиченим, цікавим, сповненим неперевершених подій та нових вражень. Це постійна участь та перемоги у конкурсах фахової майстерності. Лише протягом 2019-2020 н. р. (до початку карантину) учні училища посіли перші місця під час регіонального відбору Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності “WorldSkills Ukraine” (номінації «Перукарське мистецтво» та «Кондитерське мистецтво»), здобули 2 бронзові та 1 срібну медаль на Міжнародному конкурсі ресторанних технологій “BestCoocFest-2019”.

А ще в училищі працює Театр мод «Тріумф». Його учасники демонструють створені власноруч колекції при проведенні різноманітних святкових заходів. Під час Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої моди «Феєрія моди-2020» колекція “Crazy wool” посіла ІІ місце, “Street style” – ІІІ місце.

Подібні перемоги є можливими лише за умови високого рівня організації освітнього процесу. Це і теоретичне навчання, і навчально-виробничий процес. Учні училища проходять виробниче навчання та практику на кращих підприємствах Вінниці та Вінницької області. Влітку мають можливість не лише попрацювати, а й відпочити в курортних комплексах на Чорному та Азовському морях.

Окрему сторінку займає проходження виробничої практики за кордоном. Учні Вінницького вищого професійного училища сфери послуг вже побували в Болгарії, Польщі, Греції. Попереду – нові договори, поїздки, виробнича практика, обмін досвідом та відпочинок.

Цікавим і багатогранним є позаурочне життя. В училищі працюють театральна та вокальна студії, танцювальний гурток, гуртки технічної творчості, спортивні секції. В обласному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2020 р. Вінницьке вище професійне училище сфери послуг посіло І місце. Така база уможливила перемоги в змаганнях з тенісу, волейболу, в обласній спартакіаді серед учнів ЗП(ПТ)О тощо.

А ще у Вінницькому вищому професійному училищі сфери послуг розмовляють англійською, беруть участь у мовно-літературних конкурсах, правових дебатах, грають у «Що? Де? Коли?», висувають власні бізнес-ідеї, опановують новітні комп’ютерні технології.  Загалом протягом багатьох років поспіль у рейтинговій таблиці участі учнів ЗП(ПТ)О Вінницької області в основних масових закладах Вінницького державного центру естетичного виховання учнів ПТНЗ та у всеукраїнських і міжнародних масових заходах ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг» перебуває на першій позиції.

В училищі затишно й комфортно, поруч – високоосвічені педагоги, викладачі та майстри виробничого навчання, які не тільки дадуть путівку у майбутнє життя, а й стануть наставниками, товаришами, а іноді – і другими батьками.

Наша адреса: м.Вінниця, Хмельницьке шосе, 145 (біля Західного автовокзалу).

Наразі  працює приймальна комісія ( пн.  пт.  із 900 до 1700).

Тел: (0432) 56-12-33,  (068) 96 69 810

http://vvpusp.vn.ua.

Ліц. МОНУ: серія АЕ№458883 від 28.07.14 р.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook