У чому допоможе страховий договір

Часто люди міркують, навіщо купувати медичну страховку, якщо у них все добре зі здоров’ям, або навіщо поліс автострахування, якщо є стаж безаварійного водіння. Попри такі думки, незалежно від того, чи є хвороби, наскільки гарно йдуть справи у фінансовому відношенні чи наскільки гарні водії, всім потрібна страховка. Це просто тому, що страхування фінансово захищає кожну родину.

У чому суть страхування?

Зрозуміти, як працює ця система, дуже просто. Людина сплачує щомісячний чи щорічний внесок компанії за страховий захист свого життя, здоров’я, автомобіля, майна на певний період. Страхувальник відшкодовує матеріальні збитки у разі заподіяння шкоди застрахованій особі або предмету.

Таким чином, людина переводить ризики фінансових втрат, які можуть виникнути через невизначеність у житті, на страхову компанію за невелику плату. Наприклад, якщо хтось потрапив в автомобільну аварію і водія необхідно госпіталізувати, поліс медичного страхування покриє всі витрати, а за автомобільною страховкою будуть відшкодовані матеріальні збитки.

Піклується про своїх клієнтів страхова компанія VUSO, яка є одним з найбільших страхувальників України. Організація працює на ринку понад 20 років. Сьогодні у неї є 35 представництв по всій Україні та понад 400 співробітників. Усі вони працюють заради того, щоб забезпечити для своїх клієнтів належну сервісну підтримку.

3 причини, чому важливо оформити страховий договір

Як ми вже казали на початку, дехто досі вважає страхування непотрібними видатками. Причина в тому, що ми впевнені у своєму майбутньому та у своїй здатності справлятися з невидимими обставинами. Але є величезна різниця між нашими очікуваннями та реальністю. Наприклад, заощадження, які накопичувалися протягом кількох років, можуть зникнути в разі невідкладної медичної допомоги. Це лише один приклад. Зверніть увагу на 3 причини, які підтверджують важливість страхування.

Причина 1. Страхування забезпечує фінансову стабільність сім’ї

Незалежно від того, скільки вдалося заощадити або яким є щомісячний дохід, несподівана подія може пропалити величезну дірку у кишені або просто поставити під загрозу фінансове майбутнє родини. Якщо у вас та у членів вашої родини немає медичного поліса, то величезні рахунки під час будь-якого лікування можуть повністю похитнути ваше фінансове становище. Тому дуже важливо застрахувати себе та свою сім’ю.

Причина 2. Страхування приносить душевний спокій

Платіж, який людина сплачує страховій компанії, — це ціна, яка гарантує, що страхова компанія покриє збитки у разі непередбаченої події. І розуміння того, що всі ризики будуть покриті, дарує душевний спокій. За таких обставин вже не треба хвилюватися про те, що щось трапиться з житлом, автомобілем, власними речами або здоров’ям.

Причина 3. Страхування знижує стрес у важкі часи

Як би людина не намагалася зробити своє життя кращим, непередбачена подія може повністю перевернути все з ніг на голову, залишивши її фізично, емоційно та фінансово напруженою. Наявність адекватної страховки допомагає в тому, що не потрібно думати про гроші у скрутні часи та людина може зосередитися на одужанні.

Припустимо, що у когось із членів її родини стався серцевий напад, і йому негайна госпіталізація. Таке лікування в гарних лікарнях може коштувати тисячі гривень. Наявність медичної страховки позбавить від турбот і стресу, пов’язаних з пошуком грошей. Тоді людина зможе зосередитися на своєму одужанні.

Як обрати страховий поліс

Страхування здоров’я, майна та відповідальності — важлива частина фінансового планування. Це захистить від фінансових труднощів у разі непередбачених обставин. Рішення про купівлю страховки має визначатися трьома факторами — умовами, перевагами, які людина отримує від поліса, та спроможністю сплачувати страховий внесок.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook