Трудові спори, “адмінстративка” і розлучення: де у Вінниці отримати якісні послуги адвоката

У сучасному світі дуже важливо знати, де можна отримати якісні юридичні послуги. Якщо ви шукаєте професійні послуги адвоката – пропонуємо звернути увагу на такого фахівця як Малик адвокат у Вінниці – це юрист, який допоможе з вирішенням спорів у різних ситуаціях.

Зокрема адвокат може проконсультувати та допомогти, в тому числі, й під час такого процесу як розлучення через суд – процедуру для багатьох неприємну та складну.

Розповімо про юриста та особливості його роботи далі.

З яких питань можна звернутися до Олександра Малика

Професійний адвокат Олександр Малик надає консультації та супровід у цілій низці питань.

При цьому спеціалізується на сімейних спорах, спорах щодо нерухомості, адміністративних спорах, спорах у справах про адмінправопорушення, трудових спорах, митних та податкових спорах, цивільних спорах.

Що стосується послуг розлучення через суд, то така процедура відбувається, зокрема, коли у подружжя є спільні неповнолітні діти та/або майнові претензії.

Також адвокатські послуги для розлучення через суд можуть знадобитися, якщо хтось з подружжя не дає згоди на розлучення, погрожує забрати дитину чи заборонити спілкуватись з нею.

Тож для розв’язання проблеми адвокат може підготувати позовну заяву, надати юридичний супровід на всіх етапах розгляду справи, надати правову допомогу щодо поділу майна, призначення або стягнення аліментів тощо.

Загалом, весь перелік сфер, де може надаватися допомога адвоката, є на сайті юриста.

Досвід та здобутки

Олександр Малик має досвід роботи в суді – зокрема, працював помічником судді. Цей досвід дозволяє йому оцінити кожну справу комплексно та спрогнозувати кінцеве рішення.

Юрист акцентує, що ґрунтовно вивчає кожну справу та оцінює її об’єктивно, пропонуючи різні варіанти вирішення проблеми. Водночас, якщо шансів на успіх немає взагалі – клієнт знатиме про це завчасно й не витрачатиме зайві час та кошти. При цьому, навіть за мінімальних шансів на успіх – адвокат не залишає справу на пів дороги.

За три роки адвокатської діяльності Олександр Малик проконсультував уже понад 700 клієнтів.

Окрім того, протягом 2014-2020 років фахівець входив до складу ради Відділення Асоціації правників України на Вінниччині.

Також Олександр Малик є лауреатом Всеукраїнського конкурсу при Міністерстві юстиції України “Молодий правник року 2016” у номінації “Працівник судової системи”, а також номінантом обласного конкурсу на звання “Людина року” за 2019 рік у номінації “Правник року”. Окрім того, є автором наукових статей.

Як отримати послугу

Спершу потрібно залишити заявку: через сайт, електронну пошту або месенджер (форма зв’язку та всі контакти є на сайті адвоката). Після цього юрист зв’яжеться з вами для узгодження дати та часу консультації. Консультацію можна отримати в офісі, телефоном або онлайн.

Під час консультації адвокат вивчає справу, створює правову позицію і надає рекомендації щодо подальших дій. За тим укладається договір про правничу допомогу та стартує початок співпраці.

Тож, якщо ви шукаєте якісні та професійні послуги адвоката – радимо звернутися до Олександра Малика.

“Хороший адвокат знає і силу закону, і його слабкі місця. І те і інше має вплив на вирішення ваших питань” – підкреслює Малик.

Фото з сайту Олександра Малика

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook