Тестостерон пропіонат – користь чи шкода

Багато бодібілдерів піклуються про своє здоров’я і приймають анаболічні стероїди. На фармакологічному ринку представлено безліч препаратів, виготовлених на основі тестостерону. Однак серед такого вибору головною метою придбання стероїдів є максимальна ефективність, висока якість та доступна ціна. Одним із найбільш затребуваних анаболічних стероїдів серед новачків та любителів є Тестостерон пропіонат. Даний анаболічний стероїд можна використовувати у всіх видах спорту та в період підготовки. Купувати тестостерон пропіонат в Україні віддають перевагу атлети, тому що він не здатний накопичувати зайву рідину в організмі.

Які ефекти має тестостерон пропіонат?

Тестостерон пропіонат є анаболічним стероїдом, який має м’який вплив на організм і характеризується мінімальною кількістю побічних реакцій. Тестостерон пропіонат можна використовувати у будь-який період занять спортом. Він відмінно підходить для набору м’язової маси, під час “сушіння”, під час підготовки до змагань. Анаболічні стероїди, зокрема тестостерон пропіонат, має великий попит незважаючи на те, що багато спортивних комісій їх забороняють. Жодні заборони не вплинули на популярність тестостерону пропіонат. Високий попит пояснюється тим, що організм атлета піддається виснажливим тренуванням під час підготовки до змагань.

За допомогою Тестостерону пропіонат можна за короткий проміжок часу збільшувати витривалість та силові показники. Під час застосування препарату збільшується ріст м’язів. Однак для того, щоб відчути всі переваги даного препарату, необхідно попередньо проконсультуватися з лікарем і тренером, а також правильно розрахувати дозування та дотримуватися всіх нюансів прийому анаболічних стероїдів. При використанні ін’єкційної форми Тестостерону пропіонат побачити позитивний результат атлету буде швидше, ніж під час застосування таблеток. 

Ін’єкції тестостерону пропіонат досить швидко всмоктуються в кров’яну плазму і збільшують показники гормонів. Під час прийому препарату атлет відчуває приплив енергії та сил, при цьому побічні ефекти фактично не виявляються. Звертаємо вашу увагу на те, що Тестостерон пропіонат має потужний анаболічний та андрогенний індекс.

Основні ефекти від прийому Тестостерон пропіонат:

 • швидке та якісне зростання м’язової тканини; 
 • збільшення силових показників; 
 • підвищення швидкості на тренуваннях;
 • зростає лібідо; 
 • підвищується витривалість; 
 • у атлета з’являється бажання досягти нових вершин у світі спорту; 
 • покращується працездатність; 
 • додатковий захист для кісток, зв’язок, суглобів, скелета; 
 • покращується психоемоційний стан; 
 • налагоджується метаболізм; 
 • відбувається усунення зайвого підшкірного жиру; 
 • рельєф тіла стає більш якісним, вираженим та пружним; 
 • знижуються болючі відчуття під час занять; 
 • покращується концентрація уваги; 
 • швидке відновлення організму між тренуваннями. 

Перед тим, як приймати препарати спортивної фармакології, у тому числі тестостерон пропіонат необхідно проконсультуватися з лікарем. Це допоможе уникнути побічних ефектів. 

Особливості прийому препарату Тестостерон пропіонат

Одним із недоліків препарату Тестостерон пропіонат є те, що він піддається ароматизації. Під час застосування цього стероїду необхідно додатково приймати антиестрогени. Такі препарати здатні усувати ознаки гінекомастії та гіпертонію. Для досягнення максимального ефекту та нівелювання побічних реакцій необхідно постійно контролювати рівень гормонів в організмі. Через два тижні після початку прийому Тестостерон пропіонат необхідно розпочинати прийом таблеток Тамоксифен або Кломід.

Тестостерон пропіонат призначається для використання виключно чоловіками, оскільки у представниць прекрасної статі здатний називати ознаки вірилізації. Звертаємо вашу увагу на те, що максимальний ефект має виключно оригінальна продукція. Купити тестостерон пропіонат від провідних фармацевтичних брендів можна на сайті компанії “Стероїд шоп”. 

Міфи про препарат Тестостерон пропіонат

Тестостерон пропіонат, як і будь-який інший анаболічний стероїд або медикамент, має свої нюанси застосування. Внаслідок того, що кожна людина по-різному реагує на препарати, існують різні думки щодо прийому стероїдів. На інтернет-форумах можна знайти велику кількість позитивних та негативних відгуків про цей препарат. 

Основні міфи про препарат Тестостерон пропіонат:

 • стероїд впливає на еректильну дисфункцію; 
 • можливе провисання м’яза після прийому Тестостерону пропіонат; 
 • препарат повністю марний; 
 • призводить до безпліддя; 
 • після прийому даного препарату потрібне тривале відновлення організму.

Такі абсурдні міфи здатні налякати лише новачків, які ніколи не стикалися з анаболічними стероїдами. Тестостерон пропіонат є препаратом “номер один” для любителів та професіоналів. Звертаємо вашу увагу, що всі можливі негативні наслідки можуть бути тільки під час безконтрольного прийому стероїду або при використанні неякісної продукції. Для того, щоб у атлета не було проблем з ерекцією та статевою функцією, необхідно приймати антиестрогени. Всі проблеми, які можуть виникати на фоні прийому стероїдів, можна усунути за допомогою інших препаратів, які призначає лікар.

Безпечний прийом препарату Тестостерон пропіонат

Під час застосування Тестостерону пропіонат важливо розуміти, що необхідно не тільки “гнатися” за швидким набором м’язової маси, але й прагнути зберегти результат від тренувань, не завдати шкоди організму та зробити прийом препарату максимально безпечним. Для розрахунку дозування необхідно звернутися до спортивного лікаря. У деяких випадках необхідно скласти лабораторні аналізи.

Початківцям рекомендується приймати Тестостерон пропіонат у дозі 50 мг на день. Любителі та досвідчені спортсмени приймають даний препарат у нормі 100 мг з періодичністю 1 раз на 2 дні. У рідкісних випадках цей стероїд призначається дівчатам. Дозування призначається мінімальним і становить 50 мг. Тривалість прийому стероїдного курсу становить 6-8 тижнів. Тестостерон пропіонат добре взаємодіє з іншими анаболічними стероїдами.


Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook