Складскі стелажі в Києві

Грамотна організація сховища передбачає оптимальне використання обсягів складу, надійне і якісне зберігання товару, швидку його обробку. З цими функціями успішно справляються складські металеві стелажі – Київ, компанія «ПРО-СТОК» реалізує їх за прийнятними цінами!
У цій статті розглядаємо основні найбільш затребувані класи стелажів – палетні і поличкові (поличні).

Палетні стелажі

Найбільш поширеним типом стелажних конструкцій на складах з об’ємним вантажем є палетні, які призначені під стандартні піддони (євро- та американські) і нестандартні (під специфічні розміри палет).

У свою чергу існують два види обладнання для піддонів: глибинні (в’їзні, drive-in, набивні) і з фронтальним завантаженням. Другий вид дуже зручний, забезпечує швидкий доступ до будь-якого з піддонів з вантажем. Єдиний мінус в цій системі – недостатнє використання площі сховища через вимушений «простій» площі складу для проїзду техніки, яка обробляє вантаж. Для економії корисної площі іноді використовуючи так звану «систему подвійної глибини», що дозволяє ставити на рівень 2 палети по глибині.

В’їзні моделі конструкцій застосовують під зберігання однорідного товару. Піддони з товаром на них встановлюються на всю глибину стелажу, техніка при цьому заїжджає безпосередньо в саму конструкцію. Існують варіанти установки, коли розвантаження-завантаження відбувається з одного боку, і варіант, коли завантажують піддони з одного боку, а розвантажують – з іншого (прохідні). Серед недоліків: складна конструкція, тому вартість монтажу і самої моделі трохи вище фронтальних палетних моделей, товар різної номенклатури організувати досить складно.

Перший варіант зручний для складування великих обсягів однотипних товарів з некритичним терміном зберігання. Їх основна перевага – максимальне використання простору складу. Перевагою прохідних моделей конструкцій є швидка обробка товару, завдяки розмежуванню місця відвантаження і місця вивантаження. На даному типі стелажів зберігають однотипні товари, для яких має значення термін зберігання.

Поличкові (поличні) стелажі

Поличні моделі конструкцій – це варіант для зберігання штучного товару малих і середніх розмірів. Різняться між собою різні види модифікацією профілю стійок і матеріалом полиць. Головний принцип роботи – це необхідність в ручній обробці вантажу.

Крім названих вище типів стелажів, існують спеціалізовані моделі. Для створення гравітаційних, пересувних, мезонінних, консольних систем складування.

Фахівці фірми «ПРО-СТОК» допомагають здійснити вибір оптимально відповідного стелажного обладнання! Поставляємо оперативно металеві стелажі – до Києва і в усі регіони України! Ціни максимально прийнятні! Гарантія!

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook