Подарункові сертифікати на косметику

Коли у близької людини свято, потрібно знайти для неї найкращий подарунок. Він має приносити радість, водночас бути доречним та корисним. Якщо це жінка будь-якого віку, то їй часто дарують косметичні засоби. Це можуть бути декоративна (наприклад, помада, тіні для повік тощо) чи продукція з догляду за собою. Такий сюрприз оцінить кожна, адже представниці прекрасної статі завжди хочуть виглядати привабливими й молодими. Але тут є один важливий нюанс.

Обирати засоби для догляду за шкірою, волоссям, парфуми потрібно індивідуально. Мається на увазі, що необхідно враховувати особливості зовнішності конкретної людини. Крем для обличчя, наприклад, купують, звертаючи увагу на вік, тип шкіри, проблеми, які потрібно усунути. Те ж саме стосується шампунів та бальзамів. А тому, хто обирає подарунок, це не завжди відомо.

Який сюрприз буде доречним

Сучасну людину важко здивувати, адже в інтернеті та на прилавках магазинів доступно майже все, що потрібно, аби дбати про себе та свою зовнішність. Тому будь-хто зможе придбати все необхідне. Вгадати з косметикою складно, адже вибір завжди суто індивідуальний. Найкращим рішенням стане подарунковий сертифікат від сайту Notino. Його можна придбати на суму від 500 до 2 тисяч гривень.

Ця послуга працює дуже просто. Сертифікат являє собою документ, який дає право на купівлю продукції в інтернет-магазині на загальну суму, яка в ньому вказана. Отже, людина створює замовлення й додає до нього все, що хоче придбати, тільки сплачує за це не з власних коштів. Під час оформлення купівлі потрібно вказати код, зазначений на подарунковій картці.

Отже, власник самостійно обирає та купує собі все, що йому потрібно. Це дуже зручно, адже немає ризику не вгадати з подарунком. До того ж навіть мінімальна сума 500 грн дозволить придбати достатньо речей для базового чи додаткового догляду. Сертифікат зручний і тим, що його можна використати протягом 12 місяців. Наприклад, достатньо дочекатися, коли з’явиться потреба оновити косметику для обличчя, волосся або тіла, а також придбати щось нове.

Що можна купити

В інтернет-магазині Notino дуже великий вибір косметики. Тут продаються товари від відомих виробників для жінок, чоловіків, дітей. У каталозі можна знайти й підібрати все необхідне, щоб подбати про кожного члена родини. Власник сертифікату має право придбати будь-що, обмежень немає. Це, наприклад, такі товари:

  • парфуми. У каталозі є духи, парфумована, туалетна вода. Представлені жіночі, чоловічі, денні, вечірні аромати;
  • декоративна косметика для вій, повік, губ, обличчя. Це помади, тіні, туші, тональні креми тощо;
  • шампуні, кондиціонери, маски та інші засоби для догляду за волоссям;
  • денні та нічні креми, сироватки, пілінги, олійки для обличчя;
  • лосьйони, креми для тіла, гелі для душу.

Також в інтернет-магазині продається багато продукції для щоденної гігієни дорослих та дітей. Це зубні пасти, щітки, рідини для полоскання, нитки та ін. Також в асортименті представлені свічки, ароматичні лампи й купа різноманітних товарів для дому.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook