Якщо користувачі бажають продати ВТС в Україні, використовуючи вигідний  курс, то зробити це досить нескладно. Щоб обміняти біткоїн на Приват 24, достатньо зайти на перевірений та надійний сервіс Let’sPay, на якому здійснюється виведення Біткоїна на Приват 24. Все це здійснюється в автоматизованому режимі, комісія зовсім невелика. 

Тобто, якщо шукаєте можливість безпечно обміняти bitcoin на Приват24, тоді Let’sPay стане найкращим вибором у даному плані. З боку компанії гарантується швидка обробка поданих заявок. Також завжди можна оцінити умови, що являються вигідними, платежі знаходяться у повній безпеці. На сервісі у будь-який зручний час можна провести обмін біткоїн на Приват24 за тим курсом, що стане найбільш вигідним у конкретному випадку. 

Головні особливості обміну біткоїн на Приват24

У чому полягають головні причини почати співпрацю з даним сервісом? Відмінності сервісу полягають у таких нюансах:

  • Процедура обміну bitcoin являється повністю автоматизованим. Тобто, для того, щоб проводити більшість транзакцій, не потрібно проводити ручних записів. Винятком може бути необхідність у масовому поповненні, коли подана заявка повинна бути опрацьована вручну. Але навіть тоді, процедура не потребує великої кількості часу;
  • Той обмін біткоїн, що пропонується на сервісі, здатен забезпечити фіксований курс, одразу як транзакція з’являється у Мережі.

Після того, як у блокчейні поступають підтвердження, гривні пересилаються за тим курсом, що зафіксувався. Переведення здійснюється на карту Приватбанку клієнта. Сама виплата здійснюється максимально швидко. Але варто взяти до уваги, що дуже важливо правильно заповнити заявку, зазначивши номер карти банку. Тільки так зарахування на рахунок проходить швидко і надійно. 

Що саме варто враховувати під час здійснення обміну 

Розпочати співпрацю з сервісом, просто. Достатньо перейти за посиланням https://letspay.me/ua/change/btc/privat_uah, де представлена детальна інструкція. Вирішивши скористатися послугами, потрібно врахувати наступне:

  • Необхідно завжди писати виключно реальну електронну адресу, вказувати мобільний телефон, що діє. Дані знадобляться для того, щоб робити різні підтвердження;
  • Ні в якому разі не можна використовувати реквізити третіх осіб, щоб отримувати гроші. Для уникнення непорозумінь, потрібно вказувати особистий номер карти банку. Верифікацію проходити не обов’язково. Досить просто вказати карту, яка належить особисто користувачу;
  • Якщо пройти реєстрацію, то це значно полегшить обмін, але при цьому не потрібно знову повторювати дані. Також сама реєстрація не  являється обов’язковою, щоб здійснити обмін на сервісі. 

Введений номер карти Приватбанку потрібно ретельне перевірити. Бо якщо користувач відправить кошти іншій людині, адміністрація не нестиме за це відповідальності. У випадку виникнення складнощів, завжди є можливість написати у службу підтримки, щоб все оперативне вирішити.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook