Ортопедичні устілки та бандажі для вагітних: які бувають та де можна придбати

Комфорт та турбота про здоров’я важливі для усіх людей, незалежно від віку та статі.

Однак у сучасному темпі життя інколи зовсім можна забути про такий маленький, але важливий елемент як ортопедичні устілки – спеціальні вироби, що дозволяють покращити не лише стан стоп, а й всього організму.

Далі розповімо про особливості ортопедичних устілок, а також про ще один корисний виріб, який має дещо вужчу сферу застосування, але теж є важливим для підтримки здоров’я – бандажі для вагітних. Але про все по черзі.

Ортопедичні устілки

Ортопедичні устілки здатні зняти втому ніг, забезпечити правильне анатомічне положення стопи, а відтак – запобігти появі різноманітних захворювань або ж скоригувати вже наявні проблеми.

Такі устілки сприяють відновленню амортизації стопи і, як результат, зменшується чи взагалі зникає біль у спині та суглобах.

Ортопедичні устілки можуть бути різних форм, розмірів та призначень. Так, у загальному вони розвантажують стопу, полегшують больові відчуття і забезпечують комфорт. Також є спеціальні устілки, які, наприклад, використовують при наявній шпорі п’яти.

Устілки з антибактеріальним просоченням добре підходять для занять спортом та при підвищеній пітливості ніг, устілки-супінатори полегшують біль та добре підходять для спорту. Є також устілки з ефектом пам’яті, для модельного взуття, напівустілки, зимові і не тільки – вибір великий.

Дитячі ортопедичні устілки також дуже популярні та корисні для молодого організму. Вони можуть бути кольорові або з різними цікавими принтами, при цьому доступні каркасні моделі, моделі з фіксацією п’яти тощо.

Бандажі для вагітних

Вагітність – важливий та відповідальний період у житті жінки, під час якого вона потребує особливого комфорту та турботи.

Часто полегшити перебіг вагітності може бандаж для вагітних – виріб, що підтримує живіт та/або груди жінки. Бандажів також є декілька варіантів. Наприклад, бандаж у вигляді стрічки фіксує м’язи преса та усуває біль в попереку, підтримує правильне положення малюка та зберігає поставу вагітної.

При опущенні матки варто обирати труси-бандаж для вагітних. Тканина, з якої виготовлений такий виріб, нормалізує кровотік в області органів тазу, тим самим перешкоджаючи появі розтяжок. Модель оснащена еластичною вставкою для уникнення тиску на живіт, а також спеціальною застібкою для зручного відвідування туалету. До того ж, такий виріб виглядає як звичайна білизна.

Також можна обрати універсальний пояс – такий варіант бандажу можна використовувати для зняття навантаження зі спини та хребта під час вагітності (застібуючи виріб спереду) або ж після пологів для підтримки живота (застібуючи бандаж ззаду).

При цьому звертайте увагу на матеріали, з яких виготовлені бандажі – вони мають добре пропускати повітря, аби забезпечувати комфорт і шкірі.

В якості підсумку

Загалом, радимо звертати увагу саме на якісні вироби – на сайті ortosalon.ua ви знайдете різноманітні товари медичного призначення, які гарантовано є якісними та безпека яких підтверджена відповідними сертифікатами. Якщо ви не впевнені, який саме виріб варто придбати – звертайтеся до консультантів мережі магазинів ORTO SMART і вам обов’язково допоможуть обрати для себе найбільш оптимальний варіант. Усі контакти для зв’язку вказані на сайті компанії.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook