Огляд шин: 175 70 R13

Як правило, водії роблять заміну покришок за сезоном двічі на рік на своєму автомобілі або внаслідок зношування. Це дозволяє безпечно пересуватися дорогами. Однак, крім змін клімату, слід замінювати гуму також і у разі зносу. Щоб зробити правильну заміну та підбір якісних покришок 175 70 R13, можна звернутися в інтернет-магазині «Шини та Диски». На сайті є спеціальний фільтр, за допомогою якого досить просто знайти потрібний товар, вказавши необхідні критерії пошуку. Оформивши доставку, ви отримаєте товар у Києві, Харкові чи будь-якому іншому місті України.

Про шини з типорозміром 175 70 R13

На ринку автомобільних комплектуючих досить багато різних моделей від виробників, що випускають шини з розміром 175/70 R13. Подібні варіанти мають таке маркування на бічній частині виробу:

 • 175 — показник, який означає ширину профілю;
 • R — радіальний корд;
 • 70 — показник, що розраховується як відношення висоти профілю до ширини у відсотковому співвідношенні;
 • 14 — діаметр колеса.

При цьому слід також звертати увагу на індекс навантаження та швидкості. Дані показники дозволяють зрозуміти водієві яка вантажомісткість у авто з такою шиною і наскільки швидко можна їхати дорогою з комфортом.

Переваги та недоліки покришки 175/70 R13

Розробляючи гуму, кожен виробник прагне поліпшити параметри моделей, щоб максимізувати технічні характеристики та можливості вашого авто. Розрізняють літні, зимові та всесезонні варіанти. Кожен з них має ряд переваг, характерних для конкретних погодних умов. Якщо брати загалом, то автошини розміром 175 70 R13 мають такі переваги:

 • відмінне протистояння ефекту аквапланування;
 • якісний та міцний склад гумової суміші (забезпечує тривалий термін експлуатації);
 • економічна витрата палива;
 • високі показники жорсткості каркасу;
 • повільна розгерметизація та підтримка нормального тиску в шині у разі проколу (біля покришок без камер);
 • здатність витримувати досить великі навантаження.

Але при всіх перевагах такі покришки вимагають максимальної акуратності при входженні в круті повороти. 

Про протектор автошини з типорозміром 175 70 R13

Малюнок протектор покришок 175/70 R13 представлений у наступних варіантах:

 • симетричний;
 • асиметричний.

Перший з них забезпечує відмінне відведення води при контакті колеса з вологим дорожнім покриттям. Асиметричні покришки за рахунок своєї конструкції забезпечують чудову прохідність автомобіля за рахунок гарного зчеплення з дорогою та м’якшої гуми (досить часто досягається зниженням тиску всередині автошини).

Про інші плюси покришок

Придбавши якісну гуму, ви захистите себе від різних несподіванок у різні пори року. Покришки 175 70 R13 забезпечать ваше авто надійним зчепленням з дорогою та маневреністю як влітку, так і взимку. 

Вибираючи гуму, слід враховувати кліматичні умови у вашому регіоні, стан доріг та відповідність купівлі технічним параметрам вашого автомобіля. Це дозволить не тільки продовжити термін експлуатації шини, але й використовувати авто з максимально заявленими виробником характеристиками.

Замовити якісну гуму ви можете в інтернет-магазині «Шини та Диски». За рахунок зручного інтерфейсу сайту, знайти підходящий варіант не складе труднощів. При цьому ви зможете ознайомитися з такими технічними характеристиками моделі як наявність камери, індекси навантаження та швидкості, а також багатьма іншими. Почитати відгуки та оформити доставку можна до Києва, Харкова та будь-якого іншого міста України. 

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook