Обручки з діамантами – вічна класика для вічного кохання

Всі мріють про вічне кохання, яке триватиме все життя. Напевно тому, готуючись до весілля, молодята обирають все найкраще – шикарні сукні, стильні костюми, взуття і прикраси. Так без прикрас нікуди, особливо якщо мова йде про таку символічну коштовність як обручка.

Весільні обручки з діамантами

Але виникає питання – які саме моделі обрати. Щоб вони і через багато років мали респектабельний вигляд і були актуальними в плані фасону (тобто не боялися ювелірної моди). Консультанти УкрЗолото радять звернути увагу на обручки з діамантами. Не варто лякатися такої комбінації, бо це не обов’язково захмарні гроші. Обручки з діамантами доступні у різних виконаннях і деякі моделі відрізняє дуже демократична вартість.

Переваги таких прикрас

Обручки з діамантами мають не тільки шикарний вигляд але і інші переваги. Такі коштовності чудово виглядають і в сріблі, і в золоті, і тим більше в платині. Отже незалежно від того який саме дорогоцінний метал ви оберете, діаманти на будь-якому фоні виглядатимуть респектабельно і вишукано. Кількість камінців як і їх розміри можуть бути різними. До речі, каратність коштовних каменів і їх кількість впливають на вартість. Саме тому в колекціях мануфактур є всі шанси підібрати обручки з діамантами в бюджетній серії.

Невеличкий камінець виглядатиме дуже мило і ніжно на обручці. Ну а якщо ви готові до більш вагомих фінансових витрат, для вас моделі з великими екземплярами або варіації повністю «інкрустовані» камінням.

Кольорова гамма запропонованих рішень різноманітна. По-перше, відрізняється за відтінками метал. Золото в залежності від сплаву може бути:

  1. Червоним;
  2. Жовтим;
  3. Рожевим.

А, дякуючи родієвому покриттю голд набуває холодного білого відтінку. На будь-якому фоні діаманти виглядають розкішно і привертають увагу. Те саме стосується і срібних обручок, які або покриваються родієм чи позолотою, або декоруються у техніці «чорніння». По-друге, і самі діаманти можуть бути прозорими як сльоза, адже існують ще чорні і навіть сині чи рожеві.

Цінова політика на запропоновані колекції різна і представлена в різних сегментах:

  • Високому;
  • Середньому;
  • Бюджетному.

Скептики скажуть, що діаманти і бюджетність несумісні, але існують виключення з правил. Отож купити обручки з діамантами (хай і невеликими) є можливість навіть зі скромним бюджетом.

Ну а напевно головна перевага таких прикрас – це їх універсальність і «вічність». Обручки з діамантами підійдуть молодятам будь-якого віку та статусу. Такі прикраси актуальні як для жінок, так і чоловіків (хіба що для джентльменів виробники запропонують моделі з більш стриманим декором). І нарешті, такі коштовності не бояться ні часу ні моди. Вони завжди в тренді і навряд чи колись стануть модними аутсайдерами.

Консультанти UkrZoloto радо допоможуть вам підібрати кращі варіації на тему обручок з діамантами так що і до смаку і по гаманцю.Копіювати текстСкопіювати HTMLЗавантажити картинкиВиконавВідмовитися

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook