Обручка та каблучка для заручин — яка різниця?

Як правильно вибрати та носити обручки та заручальні каблучки?

Золоті обручки та заручальні каблучки — найромантичніші прикраси у світі, адже вони символізують вічне кохання між двома серцями, які не можуть битися одне без одного. Але яка різниця між цими двома коштовностями, як їх правильно носити та чи можна замінити одне одним? Столична Ювелірна Фабрика™ пояснює різницю між весільними прикрасами та розкриває секрети їх вдалого вибору. 

Що таке заручальна каблучка?

Заручальна каблучка — це пропозиція разом провести все життя, втілена в коштовності, яка залишається головною прикрасою на безіменному пальці жінки до дня весілля. Ювелірний виріб вказує на те, що в найближчому майбутньому дівчина вийде заміж. Найкраще в заручальних каблучках — дизайн. Прикраси представлені в найрізноманітніших стилях: від класичних солітерів з діамантом у центрі до хитромудрих дизайнів з діамантовим паве та ореолом. Придбати заручальну каблучку можна як з класичним діамантом, так і кольоровим камінням. Це може бути сапфірова прикраса як у принцеси Діани, яку принц Вільям пізніше використав, щоб зробити пропозицію Кейт Міддлтон, або каблучка Джекі Кеннеді зі смарагдом в оправі з жовтого золота. 

Що таке золоті обручки?

Весільні каблучки — це частіше за все лаконічні золоті моделі, якими закохані обмінюються під час весільної церемонії, а потім носять на безіменному пальці протягом усього життя. Якщо ювелірний виріб інкрустований діамантами або іншими дорогоцінними каменями, їх загальна вага в каратах зазвичай менше, ніж у заручальних каблучок. Обручки є найвищим символом кохання. https://stolychnashop.com.ua/ua/yuvelirnye-ukrasheniya/koltsa-obruchalnye/metall-is-zoloto/

Найпоширенішим вибором є лаконічна смуга з білого, червоного та жовтого золота. Саме золото символізує вічний шлюб та ідеально підходить для повсякденного носіння завдяки своїй міцності. 

6422ad1a334ff.jpg

Як правильно носити обручки та заручальні каблучки

Традиційно прикраси носять разом на безіменному пальці лівої руки. При цьому обручка надівається першою, щоб бути ближче до серця. Щоб отримати гармонійний дует варто вибирати прикраси в одному стилі. Якщо ж ваша заручальна каблучка з білого золота, а нареченому подобається червоний колір металу, ви можете купити обручки з комбінованого золота, яке чудово поєднується з будь-чим. В той же час деякі наречені відходять від цієї традиції та носять ювелірні вироби на різних руках: обручку на лівій, а заручальну каблучку на правій. 

Чи потрібно купувати відразу дві прикраси?

Насправді все залежить від ваших особистих уподобань. Дует двох коштовностей на безіменному пальці — це позачасовий ювелірний образ, який обирають багато жінок. Найпалкіші прихильниці прикрас не зупиняються на цьому та через рік після весілля перетворюють ювелірну композицію у яскраве тріо, додаючи каблучку з діамантовою доріжкою, яку прийнято дарувати на першу річницю подружнього життя. 

Чи повинна обручка обов‘язково бути класичною?

Якщо раніше ексклюзивні каблучки були тільки в мріях наречених, то сьогодні вони вже продаються в інтернет-магазині та бутиках Столичної Ювелірної Фабрики™. Серед такого різноманіття важко дотримуватися правил, які були встановлені за часів мізерного асортименту прикрас. Тому ви в праві забути про традиції та придбати обручку, яку з задоволенням носитимете все життя. 

5 найпопулярніших моделей обручок із білого золота

Ви завжди можете придбати класичні золоті обручки Столичної Ювелірної Фабрики™. Це можуть бути європейки, американки чи моделі з втопленим в золоті діамантом. Але якщо душа бажає чогось незвичного, ось вам 5 ідей, які змушують битися серце частіше:

  1. Солітер з діамантом — безперечний фаворит і мрія кожної жінки. Він може бути стриманим та лаконічним або більш помпезним з великим каменем.
  2. Пасьянс з діамантовим паве — покращена версія першого варіанту з фантастичним блиском. Центральну вставку доповнюють діамантові доріжки, що випромінюють розкіш. 
  3. «Тріада» — прикраса з трьома каменями у центрі, які можуть бути доповнені візерунками та розсипом дрібного коштовного каміння.
  4. Каблучка з ореолом — має центральний камінь, оточений кількома рядками дрібних камінців, завдяки чому утворюється неймовірне сяйво.
  5. Каблучка з діамантовою доріжкою — найбільш схожа на класичну каблучку, але з більш ошатним оздобленням. В якості каміння можна вибрати не тільки діаманти, але й сапфіри чи смарагди.

Ексклюзивні обручки з червоного, білого та жовтого золота чекають на вас в каталозі Столичної Ювелірної Фабрики™. Завітайте до нас, щоб обрати прикрасу всього свого життя.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook