Насолоджуйтесь Apple Watch із меншою кількістю сповіщень

Отримання сповіщень на Apple Watch, в цілому, менше відволікає, ніж при отриманні їх на iPhone. Основна перевага полягає в тому, що ви можете зіглядатися на своє зап’ястя, щоб побачити наявність сповіщень, уникнувши безглуздого перегляду Twitter або TikTok. Тим не менше, тривожить звуковий сигнал від Apple Watch, який виявляється кожного разу під час отримання сповіщень. Цей звук може бути досить надокучливим і роздратовуючим. Навіть apple watch бу мають чудовий звук.

Ба більше, враховуючи, що ваш Apple Watch завжди на вас, прикріплений до зап’ястя, зручніше вимкнути звук і використовувати лише вібрацію для того, щоб повідомити вас про нові сповіщення.

Вимкнути звук

Для вимкнення звуку на Apple Watch потрібно провести пальцем вгору від циферблата, щоб відкрити Центр керування. Далі, доторкніться до значка дзвінка, щоб перейти в беззвучний режим. Також є можливість використовувати режим театру, який призначений для приглушення сповіщень та попередження підсвічування дисплея при піднятті зап’ястя. Це ідеальний варіант, наприклад, при перегляді фільмів у кінотеатрі. Для активації режиму театру, проведіть пальцем вгору від циферблата і торкніться значка театрального маскування (піктограма з двома масками). Навіть у режимі театру, ви все ще зможете активувати Apple Watch шляхом доторкання до дисплея або натискання кнопки Digital Crown.

Налаштуйте тактильні сповіщення для вимкнення звуків

Якщо вам здається, що тактильний зворотний зв’язок на Apple Watch є занадто сильним або надто частим, ви можете змінити його силу або повністю вимкнути. Щоб налаштувати тактильні сповіщення, перейдіть у розділ “Налаштування” > “Звуки та тактильні сигнали”. Там доторкніться до “За замовчуванням” в розділі “HAPTICS” (коли перемикач “Haptic Alerts” активний), щоб зробити вібрацію менш інтенсивною. Також ви можете вимкнути тактильні сповіщення, щоб відключити вібрацію.

Також, у цьому ж меню, ви можете активувати функцію “Cover to Mute”, яка дозволяє вимкнути звук Apple Watch швидко, коли ви отримуєте сповіщення. Коли ця функція включена, просто накрийте долонею дисплей Apple Watch протягом трьох секунд, щоб вимкнути звук, наприклад, під час вхідних дзвінків.

Вимкніть голосовий зв’язок і підніміть, щоб говорити

Якщо Siri читає вам сповіщення про тренування та оголошує ваші фізичні досягнення, це може заважати вашому розслабленому тренуванню. Якщо ця можливість відволікає вас, ви можете заборонити Siri повідомляти про вашу фізичну активність на вашому Apple Watch. Для цього перейдіть у “Налаштування” > “Тренування” і вимкніть перемикач “Голосовий відгук”.

Крім того, якщо ви часто випадково активуєте Siri, піднімаючи зап’ястя і говорячи, ви можете вимкнути цю можливість на вашому б/у iPhone 12 Pro або годиннику. Для цього перейдіть у “Налаштування” > “Siri” і вимкніть перемикач “Підняти, щоб говорити”.

Отримання кількох сповіщень на зап’ясті може дратувати та відволікати. На щастя, ви можете скористатися цими порадами, щоб мінімізувати сповіщення Apple Watch і насолоджуватися більш спокійним і безперебійним днем. Також в даній статті, можна ознайомитись з додатками для айфонів, з допомогою яких зруучно слухати різноманітні подкасти. Маючи менше сповіщень про повідомлення або телефонні дзвінки, ви можете зосередитися на важливих завданнях і підвищити продуктивність протягом дня.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook