Meest Пошта: швидке доставлення покупок з Notino всього за 65 гривень!

Український поштово-логістичний оператор Meest Пошта пропонує зекономити на засобах для краси та догляду. Все завдяки тому, що вартість доставки з Notino Meest Поштою знижено до 65 грн, хоча зазвичай вона складає 90 гривень. Вигідна пропозиція діє на замовлення у всій Україні.

Переваги інтернет-магазину Notino

Онлайн-магазини Notino почали роботу 17 років тому в Чехії, а сьогодні торгова мережа розповсюджена у країнах Європи – Польщі, Словаччині, Румунії, Австрії та інших державах. Завдяки тому, що ціну знижено, українські покупці можуть отримувати Meest Поштою понад 82 тисячі унікальних товарів у таких категоріях:

  • жіноча та чоловіча парфумерія;
  • засоби для мейк-апу – тональні креми, пудри, хайлайтери, туші, губні помади тощо;
  • засоби по догляду за обличчям – міцелярні води, тоніки, креми, сироватки тощо;
  • продукція по догляду за волоссям – шампуні, кондиціонери, фарби, лаки, олійки, фени;
  • товари для чоловічого догляду – лосьйони та станки для гоління, тримери, електробритви, одеколони, дезодоранти та багато іншого.

Асортимент охоплює продукцію, що напряму реалізується від популярних світових брендів Lancome, Dior, Kerastase, Gillette, Versace та ще 1500 компаній, які зробили своє ім’я на виробництві косметичних, парфумерних і доглядових засобів. Гарантується оригінальність товарів від виробника.

Чому вартість доставлення з Notino Meest Поштою знижено?

Щоб покупки від Notino можна було швидко та безпечно отримати в Україні, оператор Meest Пошта знизив вартість доставлення. Компанія дбає про те, щоб українки й українці могли насолоджуватися дійсно якісною оригінальною продукцією навіть у сьогоднішні складні часи. Сума, що сплачується за доставлення, буде несуттєвою за здійснення середніх і великих замовлень для всієї сім’ї.

WgBMW8r7sB8O-wtXrPwri04t2YsAkPb4vFQ5JthUExR2SnX7xQkHV69uwIAamaXFNhHxzC3RysdcC0Xv6jTn1qNWISZAmdlOwGZNO8fHTsqAYz9UBQhaUYVKNPXFEwrW9cszUV3B-2oY_NAIBYTdsSg

Доставка з Notino в Україну завдяки Meest Пошта дає змогу отримувати замовлення в розгалуженій мережі відділень, поштоматів і пунктів видачі по всій Україні. Можна бути впевненим, що для отримання посилки не доведеться далеко їхати, адже власне чи партнерське відділення точно буде розташоване поблизу вашого дому.

Notino та Meest Пошта налагодили стабільне співробітництво, тому що надійні інтернет-магазини та поштові служби мають підтримувати одне одного задля розвитку ринку та забезпечення всіх потреб клієнтів. Пропозиція зі зниження ціни доставлення буде як ніколи актуальною та доречною.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook