Курси Power BI – дороговказ в професійному напрямку аналізу даних

Якщо ви зацікавлені в кар’єрі в галузі аналізу даних – або взагалі в будь-якій роботі, де ви регулярно працюватимете з даними – ви зобов’язані розглянути можливість вивчення Microsoft Power BI – платформи бізнес-аналітики для агрегування, аналізу та візуалізації даних. Бо цей універсальний інструмент знаходить застосування у різних кар’єрах та галузях, таких як маркетинг, управління роздрібною торгівлею та фінанси, і володіння Power BI є важливим для будь-кого, хто займається прогнозуванням, прийняттям рішень чи відстежуванням бізнес-тенденцій. Незалежно від ваших професійних цілей, курси Power BI буде корисно додати до свого резюме.

        Через високу популярність, професіоналам та початківцям доступні безліч освітніх ресурсів для вивчення Power BI, по кожному аспекту платформи, починаючи від базової інформації і закінчуючи питаннями для співбесід, є навіть можливість практикуватися у онлайн-тестах. Найпростіший спосіб опанувати ций інструмент, звичайно онлайн курс Power BI, хоча ви можете обрати і шлях самостійного вивчення, користуючись ресурсами Microsoft для керованого навчання, їхніми ж вебінарами та навчальними відео.

Microsoft Power BI — це провідна платформа бізнес-аналітики з більш як 115 мільйонами користувачів, і ця цифра продовжує зростати. Це рішення для обробки даних, якому віддають перевагу компанії по всьому світу. По суті, це набір служб, програм та конекторів, які працюють разом, перетворюючи ваші незв’язані джерела даних у послідовні, візуально цікаві та інтерактивні аналітичні дані. Ви можете підключити його до будь-якого джерела даних та створювати потужні візуалізації.

Наразі ринок Power BI складає понад 25 мільярдів доларів, і очікується, що до 2026 року ця цифра подвоїться. Він безпечний, поєднує безліч технологій в одному зручному місці та його легко впровадити. Ці фактори роблять це легкою справою для багатьох компаній. Попит на Power BI величезний і продовжує зростати. Через високу популярність, ви легко знайдете навчання ближче до себе, наприклад за запитом курси Power BI Київ.

Курси Microsoft Power BI є структурованою програмою навчання, метою якої є надання всебічних знань та практичного досвіду роботи з можливостями та функціями Power BI. Вони допоможуть вам розвинути навички аналізу, візуалізації та складання звітів за допомогою Power BI. На них розглядаються важливі інструменти для моніторингу зростання бізнесу та швидкого отримання відповідей за допомогою функцій звітування та інформаційних панелей. Курси допоможуть вам навчитися підключати та імпортувати бізнес-дані, публікувати звіти, створювати інформаційні панелі та ділитися ними з бізнес-користувачами.

Типовий курс Power BI охоплює низку тем, зокрема:

  1. Початок: можливості, компоненти та навігація за інтерфейсом.
  1.  Підключення до даних та імпорт : підключення до різних джерел даних, імпорт даних у Power BI, очищення та формування даних.
  1. Моделювання: проєктування та створення зв’язків між таблицями, визначення показників та розрахунок стовпців з використанням мови DAX (аналізу даних).
  1. Створення візуальних ефектів та звітів. Створення інтерактивних візуалізацій з використанням різних типів діаграм, налаштування візуальних елементів та об’єднання їх у звіти.
  1. Розширені функції. Вивчення розширених функцій, таких як деталізація, закладки, теми звітів та деталізація між звітами.

Курси Power BI, як і будь-які інші якісні IT курси, можуть відрізнятися за тривалістю, глибиною та способом проведення. Вони можуть пропонуватись у вигляді особистих семінарів, онлайн-занять під керівництвом інструктора або модулів електронного навчання для самостійного навчання. Деякі курси також включають практичні вправи, реальні проєкти та оцінки для закріплення навчання та оцінки навичок.

Онлайн курс Power BI дасть вам навички та знання, необхідні для ефективного використання цього інструменту для аналізу даних, складання звітів та прийняття рішень в організаціях. Це покращить перспективи вашого кар’єрного росту на таких посадах, як аналітик даних, розробник бізнес-аналітики або спеціаліст із візуалізації даних.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook