Кому довірити своє здоров’я?

Боротьба з хворобою починається з правильної діагностики. Це зрозуміло. А правильна діагностика починається з медичних аналізів. Це теж зрозуміло. Але не завжди зрозуміло, де саме робити такі аналізи — щоб і результати були достовірними, і гроші на саме лікування ще залишилися. 

Сьогодні ринок лабораторної діагностики точно не можна назвати порожнім. При цьому більшість пропозицій схожі, принаймні на перший погляд. Вони будуються на трьох «китах»: якість, сервіс, ціна. Але, якщо подивитися вдруге та уважніше, мало хто може запропонувати найкращі умови за усіма трьома параметрами. Точніше, запропонувати може, а от забезпечити не завжди. 

Низька ціна — все ще найлегший та найпопулярніший шлях до клієнта. Але коли мова йде про наше здоров’є, ми як правило, не дуже прискіпливо вглядаємося у вміст гаманця, вважаючи — здебільшого цілком справедливо, — що якісні лабораторні дослідження сьогодні коштують дорого. Проте, і невисока ціна тут не завжди є показником низької якості. 

Тож як не помилитися з вибором медичної лабораторії? Давайте розбиратися. 

Щоб зробити правильний висновок про загальний рівень лабораторії,  треба оцінити ключові технічні та сервісні складові її роботи.

По-перше, наскільки широкий спектр лабораторних досліджень пропонується, на якому обладнанні та на яких реагентах вони проводяться. Міжнародний рівень виробника — це вагомий показник, що може гарантувати точність та якість результатів. Важливо, щоб лабораторія працювала тільки з тест-системами провідних світових брендів, не застосовуючи сурогатні реагенти та незареєстровані в Україні методики досліджень.

По-друге, що за фахівці працюють в лабораторії, які вони мають дипломи, де та як часто проходять переатестацію. Чи забезпечує (читай, чи зацікавлена) лабораторія регулярне підвищення кваліфікації свого персоналу завдяки, наприклад, власному навчальному центру.  

І по-третє, яка увага приділяється контролю якості. Чи є в лабораторії власна система оцінки достовірності результатів та чи бере вона участь у міжнародних програмах з зовнішньої оцінки якості. 

Показником високого рівню лабораторних послуг також є додаткові сервісні рішення, що забезпечують отримання результатів, консультації лікарів щодо показників аналізів. Загальну картину доповнює досвід роботи лабораторії на ринку, рівень медичних закладів, що з нею співпрацюють, та відгуки — як з лікарського середовища, так і від клієнтів. 

Чи є у нас такі лабораторії — що відповідають усім переліченим критеріям?

Давайте тепер розбиратися на прикладах. 

Серед потужних гравців вітчизняного ринку діагностичних послуг — міжнародна компанія «ІНВІТРО», якій довіряють виконання аналізів своїх пацієнтів більш ніж 420 медичних центрів та понад 3 000 фахівців з охорони здоров’я. Сьогодні «ІНВІТРО» — це десятирічний досвід роботи в Україні та мережа з 72 медичних офісів. 

Лабораторний комплекс «ІНВІТРО» працює на діагностичному обладнанні від виробників Швейцарії, Франції, США та Німеччини, з тест-системами провідних світових брендів. Тут проводяться понад 500 видів загальноклінічних , біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР-досліджень. Компанія має власний Учбовий центр, на базі якого медперсонал підвищує свої професійні компетенції та розвиває сервісні навички. 

В лабораторії налагоджено систему щоденного внутрішнього контролю на кожному етапі досліджень. Крім того, «ІНВІТРО» є постійним учасником зовнішніх незалежних програм з контролю якості, що підтверджують чисельні міжнародні сертифікати. Зокрема, наприкінці минулого року «ІНВІТРО» отримала сертифікат про відповідність ПЛР-тестування на COVID-19 (виявлення РНК SARS-CoV-2) міжнародним стандартам від британської компанії Quality Control for Molecular Diagnostics (QCMD). Якщо простими словами: методи, тест-системи та технології, що використовуються в лабораторії, дають можливість отримати результат, який на 100% відповідає результатам досліджень інших лабораторій схожої спеціалізації із різних країн світу (а усього в проєкті брали участь близька 500 лабораторій, переважно з Європейського Союзу та Північної Америки).

  • В умовах пандемії COVID-19 для нас важливо мати об’єктивну, неангажовану оцінку правильності нашої роботи, — пояснює значення цього міжнародного сертифікату для української лабораторії завідувач КДЛ «ІНВІТРО» Павло Набока. — Така зовнішня програма дозволяє виявляти потенційні проблеми та помилки і одночасно контролюючи ефективність процесів в лабораторії. Наша лабораторія отримала 100% коректних результатів, що є безумовною характеристикою правильності організації процесу тестування на COVID-19 в «ІНВІТРО».

Підсилює таку правильність і соціально-орієнтований підхід до COVID-діагностики. Тому при незмінному рівні якості «ІНВІТРО» свідомо знизила ціни на ПЛР-тести (до 900 грн) і тести на антитіла до коронавірусу IgM та IgG (до 400 грн за кожний). 

Так кому ж довірять своє здоров’я вінничани?

Сьогодні новий медичний офіс «ІНВІТРО» відкрився у Вінниці. На першому поверсі дев’ятиповерхівки, за адресою вул. Зодчих, 18, можна отримати увесь комплекс якісних сучасних медичних послуг — від загальноклінічних, біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР-досліджень (з безкоштовною консультацією лікаря щодо результатів аналізів) до сервісних «сестринських послуг» (крапельниць під наглядом лікаря, внутрішньовенних та внутрішньо м’язових ін’єкцій) за цілком лояльними цінами. 

Тепер вінничани, разом з мешканцями усіх 27 українських міст, де присутня компанія «ІНВІТРО», можуть впевнено казати: «Якщо аналізи — то в ІНВІТРО

«ІНВІТРО» продовжить розширяти свою присутність у нашому місті, тож чекаємо на новини про відкриття нових офісів.

Довідкова інформація

Незалежна лабораторія «ІНВІТРО» – міжнародна високотехнологічна компанія, що працює в Україні з 2010 року та надає медичні діагностичні послуги, достовірність яких підтверджена сертифікатами зовнішніх незалежних програм з контроля якості.

Лабораторний комплекс «ІНВІТРО» має відділи загальноклінічних, біохімічних, імунохімічних, мікробіологічних та ПЛР-досліджень, а також допоміжні підрозділи. Для виконання досліджень використовується новітнє обладнання від виробників Швейцарії, США, Франції, Німеччини. 

У мережі «ІНВІТРО»г  – понад 70 медичних офісів, у більшості з яких окрім лабораторних аналізів можна зробити УЗД та ЕКГ. В Дніпрі, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Черкасах, Миргороді та Херсоні є послуга «Виїзд додому» — забір біоматеріалу без відвідування медичного офісу. 

Принцип роботи «ІНВІТРО» — якість на кожному етапі лабораторного дослідження. 

Телефон гарячої лінії: 0800 50 90 90 (безкоштовно на території України).

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

840 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.