Готуємось до холодів: обираємо кращі системи опалення

Тарифи на енергоресурси постійно зростають, тому вінничани постійно шукають можливості для скорочення їх споживання. Хтось, готуючись до холодів, встановлює твердопаливний котел, хтось – інфрачервоні обігрівачі, інші зупиняють свій вибір на електроприладах…

Сучасний ринок пропонує дуже широкий вибір – для будь-яких потреб і на будь-який гаманець. Як же обрати свій, найвигідніший варіант?

Розуміючи важливість цієї теми, “Місто” склало список найавторитетніших компаній, які працюють на ринку систем опалення та супутніх послуг. Читайте, аналізуйте, робіть правильні висновки!

ТОВ “Оргтехавтоматика”

Завод-виробник «Оргтехавтоматика» пропонує виготовлення надійних твердопаливних котлів.

Із 2004 року ми займаємося розробкою, виготовленням, продажем і обслуговуванням твердопаливних піролізних котлів. За цей час ми надбали величезний досвід.

Крім опалювального обладнання, ми виготовляємо металоконструкції різного призначення за кресленнями замовника або ж виконуємо їх самостійно.

Наша організація рада запропонувати Вам послуги з обробки металу за допомогою сучасного плазмового і лазерного обладнання.

Компанія «Оргтехавтоматика» це:

 • Власне виробництво повного циклу;
 • Величезний вибір котлів на вугіллі та дровах для дому та підприємств;
 • Сучасні і енергоефективні інженерні розробки;
 • Гарантійне та післягарантійне обслуговування;
 • Дилерська мережа;
 • Поставки на експорт;
 • Модельний ряд на будь-які запити.

Купуйте котел на твердому паливі для обігріву будинку та економії грошей!

м.Вінниця, вул.М.Шимка, 50
тел.: (050) 44-77-998, (063) 770-70-07, (097) 254-50-54
e-mail: 4477998@i.ua, c-t-c@live.ru
сайт: ctc-ukraine.com.ua

Інтернет-магазин “MaxHouse”

Компанія «MaxHouse» пропонує інноваційні електричні обігрівачі та супутнє обладнання для ефективного і економного обігріву будь-яких видів приміщень: квартир, будинків, магазинів, будинків культури, дитячих садків, ФАПів, спортзалів, церков.

У нас можна придбати, а у разі необхідності замовити встановлення:

 • Інфрачервоних обігрівачів настельного та настінного типів ТМ ТeploV
 • Теплих підлог на основі теплих матів Woks
 • Систему охоронної сигналізації AJAX та відеоспостереження

У наявності також:

 • Регулятори температури та супутнє обладнання
 • Автономні LED-світильники із сонячною батареєю для освітлення вулиць

Уже протягом 12 років ми працюємо у даних сферах, довівши високу ефективність та безпеку інфрачервоних обігрівачів ТМ «ТеплоV», систем технічної охорони, автономного освітлення. Передові, на сьогодні, системи опалення створять та збережуть тепло у вашій оселі, а сигналізація AJAX та відеоспостереження здійснять надійний захист вашої нерухомості.

Керувати опаленням ви зможете як безпосередньо у приміщеннях, так і дистанційно з телефону. Допоможемо інтегрувати обігрів приміщень в систему “розумного будинку”.

Здійснити реалізацію даних завдань завжди готові наші спеціалісти, котрі виконають установку «під ключ» у найкоротші терміни. Як бонус, підберемо оптимальний тип нагрівальних приладів та спроектуємо систему в цілому у залежності від експлуатаційних характеристик конкретного приміщення та побажань замовника.

Важливо – наш магазин є офіційним представником ТМ “ТеплоV” та партнером Ajax, а це зумовлює найнижчі ціни на обладнання та найвищу професійність у консультаціях та монтажних роботах.

смт.Теплик, вул.Незалежності, 34, магазин «Експерт»
тел.: (068) 307-77-30
e-mail: ir.maxhouse@gmail.com
сайт: maxhouse.com.ua

Компанія “АРТ-В.К.”

Компанія “АРТ-В.К.” почала функціонувати на ринку будівельних матеріалів більше 15 років тому. ЇЇ засновник Волинець К.М. зарекомендував себе надійним постачальником із якісним сервісом та гнучкою ціновою політикою.

Компанія постійно розвивається і співпрацює з провідними українськими та світовими брендами для того, щоб клієнти мали можливість придбати потрібний товар за доступною ціною.

Ми пропонуємо понад 10 тис. позицій від 50 провідних брендів.

Інтернет магазин “АРТ-В.К.” має прекрасний асортимент, що складається з безлічі товарів для опалення і водопостачання різних цінових сегментів, від економкласу до середнього та преміум-класу вітчизняних і світових брендів.

Для вітчизняних котлів у нас можна знайти всі запчастини, а також все для їхнього монтажу.

Компанія “АРТ-В.К.” – офіційний представник: “ATON GROUP Теплотехніка”, “Геліос”, “Данко” та інших торгових марок. Також є імпортером турецьких радіаторів і комплектуючих.

Невід’ємною перевагою є безкоштовна доставка котлів майже по всій території Вінницької області.

Ми пропонуємо:

 • Опалювальну техніку та комплектуючі
 • Все для водопостачання та водонагрівання
 • Запірно-регулюючу арматуру
 • Господарські товари і техніку
 • Побутову техніку

тел.: (096) 903-41-18, (050) 709-87-98
e-mail: artvk.co@gmail.com
сайт: artvk.com.ua

Компанія «UkrClimate»

Компанія «UkrClimate» понад 15 років успішно працює на українському ринку та спеціалізується на продажу та монтажу опалювального і кліматичного обладнання від провідних світових виробників із застосуванням альтернативних джерел енергії.

У нас представлено широкий асортимент високоякісних товарів і великий вибір брендів та моделей. Безкоштовна доставка обладнання на об’єкт.

Компанія «UkrClimate» пропонує комплексні рішення опалення для офісних, складських приміщень, магазинів, спортивних залів, кафе, промислових будівель, системи аспірації. Для нас не існує територіальних обмежень, ми виконуємо роботу в будь-якому регіоні України. Компанія «UkrClimate» буде Вашим надійним партнером.

Ми пропонуємо:

 • Проектування систем опалення, вентиляції та кондиціювання
 • Підбір і постачання обладнання
 • Налаштування систем мікроклімату
 • Електромонтажні роботи
 • Пуско-налагоджувальні роботи
 • Модернізація систем опалення, вентиляції та кондиціювання
 • Сервісне обслуговування

Запрошуємо відвідати наш виставковий зал, де представлене кліматичне обладнання світових брендів. Наші консультанти на місці допоможуть вам з розрахунками і складанням попереднього кошторису. Безкоштовний виїзд на об’єкт замовника та консультація майстра. Індивідуальний та комплексний підхід до потреб кожного клієнта.

За роки роботи ми реалізували достатньо проектів, щоб здобути досвід і розуміння того, чого хочуть наші Замовники і як це реалізувати.

Ми цінуємо наших клієнтів і зробимо все, щоб Ви залишились задоволені роботою з нами.

м.Вінниця, вул.Максимовича, 6
тел.: (067) 100-13-18
e-mail: info@ukrclimate.com
сайт: ukrclimate.com

ТОВ “Поділля теплосервіс ЛТД”

VIP-авторизований сервісний центр Viessmann у Вінниці та області.

Газові, твердопаливні котли:

 • Первинний запуск котла (Первинний запуск котла має проводитись сертифікованим спеціалістом сервісного центру для постановки на гарантію вашого обладнання)
 • Гарантійне технічне обслуговування (Для продовження гарантійного терміну на обладнання проводиться гарантійне технічне обслуговування після 12 місяців експлуатації від дня первинного запуску котла)
 • Технічне обслуговування (Технічне обслуговування котла, рекомендовано компанією-виробником, проводити раз на рік, що дає можливість запобігти виходу з ладу обладнання та зменшити споживання газу)
 • Ремонт котла (Ремонт котла та котельного обладнання має проводитись сертифікованим спеціалістом сервісного центру. Ми виконуємо ремонти будь-якої складності та професійно підбираємо і поставляємо комплектуючі і запасні частини)

Обслуговування газових котелень

«Поділля теплосервіс ЛТД» проводить широкий спектр заходів, спрямований на забезпечення безвідмовної роботи газового обладнання, підвищення ефективності функціонування агрегатів, зниження ризику виникнення аварійних ситуацій, навіть в умовах граничних режимів експлуатації.

Усі регламентні роботи проводяться відповідно до законодавчих норм і рекомендацій заводів-виробників газоспоживаючого обладнання.

Усі заходи виконуються кваліфікованими інженерами, які мають необхідні рівні атестації і регулярно проходять навчання, перепідготовку і курси підвищення кваліфікації у навчальних центрах і на заводах-виробниках обладнання.

Ліцензія №45-Л видана ДАБІУ від 05.12.2016 р.

м.Вінниця, вул.Акад.Ющенка, 16
тел.: +38 (067) 442-77-68
e-mail: vinservic@ukr.net
сайт: viessmann.vn.ua

ПП «Абрис»

Компанія «Абрис» надає послуги монтажу систем опалення в будинках, котеджах, квартирах, промислових і виробничих будівлях на основі ефективних рішень, відповідних сучасним вимогам, які пред’являються до інженерних систем. «Абрис» надає повний спектр послуг з планування проєкту, монтажу та сервісного обслуговування обладнання.

Досвід інженерів компанії в облаштуванні індивідуальних проектів опалення «під ключ» допомагає забезпечувати якісний монтаж систем опалення як у приватних будинках, так і не житлових приміщеннях (комерційних будівлях). Ціна послуги залежить від обсягу та складності робіт, виду і типу обладнання, площі приміщення.

Надаємо послуги:

 • Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціювання
 • Проєктування;
 • Укладання водопровідних і газопровідних магістралей;
 • Установка і монтаж бойлерів;
 • Встановлення теплових насосів;
 • Установка, технічне обслуговування та ремонт систем гарячого водопостачання.
 • Установка газових приладів при будівництві систем газопостачання

Також ведемо діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надаємо послуги технічного консультування у цих сферах.

Ліц. №31-Л від 26.07.2017р. видана ДАБІУ

м.Вінниця, вул.Замостянська, 20-А
тел: (0432) 520-920

ТОВ «НВП Торенерго»

Підприємство розпочало свою роботу на ринках України у 2006 році. За час роботи компанії технологічні потужності виросли в десятки разів. На теперішній час ми не маємо жодних проблем із виконанням замовлень.

Наші послуги:

 • виготовлення тороїдальних трансформаторів та автотрансформаторів.

Нами напрацьована величезна база трансформаторів, їх конфігурацій, електротехнічних і масогабаритних показників. Наші трансформатори мають високу надійність, максимальний ККД, якість виконання.

 • продаж стабілізаторів напруги.

Окремий напрямок діяльності – розрахунок, встановлення та сервісне обслуговування стабілізаторів напруги побутового і промислового призначення від 250 Вт до 150 кВт, а також джерел безперебійного живлення від 250Вт.

Ми є офіційними представниками вітчизняних виробників торгових марок «LVT» м.Львів, «Phantom» м.Одеса, «Awattom» м.Запоріжжя, «Sinpro» м.Харків.

 • виробництво піролізних твердопаливних котлів.

Час їхнього функціонування на єдиному завантаженні в кілька разів перевищує час функціонування вугільних і дров’яних котлів.

Ефективність піролізних котлів полягає в тому, що:

1) під час згоряння дров не можна досягти такої високої температури, як в процесі згоряння газу, отриманого з них.
2) щоб підтримувати горіння газу, потрібно менше вторинного повітря, ніж для спалювання дров, відповідно, температура горіння буде більшою, а разом з нею і ефективність.
3) процедурою спалювання піролізного газу простіше керувати, таким чином, функціонування газогенераторного котла автоматизовано.

Здійснюємо монтаж, гарантію та післяпродажне обслуговування котлів.

 • металообробка: порізка лазером, плазмою.

Наша фірма надає якісні послуги населенню, ФОПам та юридичним особам.

Декларація UA.TR.D.0058-19, UA.TR.D.0057-19 вид. від 23 грудня 2019 р.

м.Вінниця, вул.Келицька, 54-Г
тел.: (097) 797-36-70, (093) 412-38-28, (0432) 55-49-34
сайт: torenergo.com

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

880 3

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.