Ефективне використання гербіцидів для вашого поля

Гербіциди – це спеціальні хімічні речовини, які використовуються для знищення рослинності. За характером впливу на рослини, речовина можна розділити на кілька видів. Дія може бути виборчим і суцільним. Тому покупка певного виду гербіциду безпосередньо залежить від поставленої мети.

Які гербіциди використовувати на власному полі?

Великою популярністю користується і гербіцид Геліантекс. Це інноваційне речовина системної дії. Препарату характерні і наступні особливості:

  1. Хімічний клас речовини – арілпіколінати.
  2. Термін зберігання інноваційного гербіциду – 2 роки.
  3. Поставка продукції – упаковка по 1 л.
  4. Діюча речовина гербіциду – галауксіфен-метил.

Як ефективно використовувати гербіциди на поле?

Використання гербіцидів на поле повинно бути розумним, ефективним і правильним. Особливу увагу варто приділити підбору найбільш відповідного виду. Від цього безпосередньо залежить кінцевий результат. Речовини суцільного впливу знищують повністю всю рослинність. У зв’язку з цим вони часто застосовуються для довсходного внесення. У протилежній ситуації використовується точкове внесення. За рахунок цього вдається виключити контакт гербіциду з самими рослинами.

Популярністю користуються і селективні речовини. Їм характерна наявність вибіркової дії. Гербіцид найчастіше застосовується для послевсходного внесення.

Ефективність використання речовин системного впливу безпосередньо залежить від присутності вологості в грунті, від температурного режиму, а також від опадів. Величезну роль відіграє і температура на вулиці. Якщо вона знаходиться в межах нижче 5 градусів, тоді внесення гербіциду в грунт, краще все-таки відкласти.

Щоб грунтову речовина цього виду активувалося при наявності саме сухого ґрунту, з моменту внесення протягом наступних 5-7 днів, має бути не менше 5 мм опадів. Подібний параметр може певною мірою відрізнятися. Все залежить від обраного різновиду гербіциду. Якщо на вулиці є посушлива погода, закладення речовини в грунт може здійснюватися за рахунок розпушування.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook