Чи безпечний запуск ноутбука без акумулятора для вас та пристрою?

Життя без акумулятора для ноутбука

У мене був ноутбук, який мав несправний акумулятор, тому я вийняв акумулятор і продовжував користуватися ноутбуком на змінного струму, оскільки він рідко виходив з дому. Той факт, що він майже ніколи не виходив з дому, змусив мене відмовитися від ідеї придбати для нього нову батарею. В основному використовується як заміна робочого столу.

Чи вплинуло це на продуктивність комп’ютера чи завдало йому шкоди? Ні, цього не сталося. Це продовжувало працювати так само, як раніше? Так, так і було.

Можна використовувати ноутбук без акумулятора

Немає жодних причин, чому ноутбук не працював би просто без батареї в ньому, якщо ви врахуєте кілька аспектів.

Перш за все, переконайтеся, що ви використовуєте оригінальний адаптер живлення (нові адаптеры живлення на https://zeto.ua/category/bloki-pitaniya.html), який постачається разом із ноутбуком. Коливання потужності можуть призвести до виходу з ладу компонентів на материнській платі ноутбука, що може запобігти акумулятору, діючи так, як це було б від ДБЖ.

А якщо говорити про потужність, ви, мабуть, не повинні використовувати ноутбук без акумулятора, якщо ви живете в районі, де великі інтенсивні електричні навантаження. Якщо ви знаєте, що у вас недостатньо якісного електричного струму, не робіть цього чи не використовуйте ДБЖ. Таким чином ви можете переконатися, що ваш ноутбук не зазнає ніяких пошкоджень у разі високого навантаження. Не кажучи вже про ДБЖ, так чи інакше важливо, оскільки ви не втратите роботу в разі відключення електроенергії, і вони також є захисниками від перенапруг.

Ще одна важлива річ – ніколи не виймайте шнур живлення з ноутбука, коли ноутбук працює, оскільки це може призвести до пошкодження його компонентів.

Крім того, не торкайтеся контактів акумулятора, якщо він підключений до мережі. Вони добре приховані у випадку більшості ноутбуків, але ви можете отримати трохи поштовху. Це досить низька напруга – більшість із них мають максимальну напругу 24В.

І пам’ятайте лише, щоб виймати акумулятор, коли ноутбук вимкнений та відключений від мережі.

Догляд за акумулятором

Якщо ви робите це для того, щоб захистити акумулятор, що має сенс, якщо ноутбук нікуди не йде і сидить лише на вашому столі, переконайтеся, що ви заряджаєте батарею приблизно до 40%, перш ніж виймати її та зберігати окремо. Окремо в і проживе довше ніж у ноутбуці.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.