Зовсім скоро відбудеться перший розіграш призів акції “Вакцинуйся. Збережи життя”

Уже скоро серед вінничан, які долучились до акції “Вакцинуйся. Збережи життя” розіграють перші 30 призів (15 велосипедів та 15 телевізорів).

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Менше ніж за тиждень, 19-го жовтня, вінничани, які отримали повний курс вакцинації від COVID-19 зможуть стати учасниками. Реєстрація триває до 17-го жовтня. На сьогодні уже майже 9,5 тисяч містян зареєструвались. Самі розіграші будуть проводитись тричі.

Перший відбудеться 19-го жовтня о 12:00. Аби все відбувалось прозоро, розіграш транслюватимуть в мережі інтернет наживо – усі охочі зможуть подивитись прямий ефір на сторінках Вінницької міської ради та телеканалу «ВІТА» в мережі Фейсбук. Також до участі у події будуть запрошені представники вінницьких медіа.

«Переможців акції ми будемо визначати за допомогою електронного сервісу, а саме шляхом вибору випадкових номерів учасників серед тих, хто зареєструвався в акції. Після чого конкурсна комісія перевірить тих учасників, чиї номери «випадуть», на відповідність встановленим вимогам акції. І далі уже оголосить перелік переможців. Якщо будуть виявленні невідповідності переможця умовам конкурсу, то на наступному розіграші виберуть  наступного переможця за допомогою електронного сервісу», – каже директор департаменту інформаційних технологій міської ради Володимир Романенко.

Вінничани, які не виграли у першому розіграші, з акції не вибувають, а автоматично стають учасниками наступних розіграшів. А от ті містяни, які отримали призи, не зможуть взяти участь в наступних розіграшах.

Тож розіграші будуть проходити: 19-го жовтня, 15-го листопада та 17-го грудня. Під час першого та другого розіграшів буде розіграно по 15 телевізорів та 15 велосипедів. А у третьому розіграють – 20 телевізорів, 20 велосипедів та суперприз – автомобіль Toyota Corolla.

Акція триватиме до кінця року. Для участі в акції необхідно перейти за посиланням https://new.vmr.gov.ua/aktsiia-vaktsynuisia-zberezhy-zhyttia   та заповнити  реєстраційну форму. Розіграші призів будуть проводитися тричі.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook