Міжнародний день вдячності волонтерам у Вінниці відзначили по-родинному тепло, попри примхи погоди. У Центральному парку для тих, хто щодня тримає тил, влаштували благодійний концерт та частування від легендарної Польової кухні імені Тараса Сича. Розповідаємо, як артисти та кулінари дякували людям із великими серцями за їхню незламність.
Про це пише Місто з посиланням на сайт Вінницької міської ради.
Дійство розгорнулося у центральному парку імені Миколи Леонтовича. Попри дощову погоду, на кілька годин простір біля концертного залу «Райдуга» наповнився різнобарв’ям музичних композицій. У виконанні артистів театру пісні «Територія ROCKу» (керівник Ірина Воєнна), Центру концертних та фестивальних програм прозвучали відомі українські пісні. Творчий вечір видався по-справжньому родинним і теплим. Усі залюбки підспівували та підтанцьовували, не шкодуючи оплесків.
«Тут ми зібрали тих, хто щодня допомагає нашим Збройним Силам, щоб влаштувати для них особисте свято та подякувати за їхню незламність і великі небайдужі серця. Дуже важливо, щоб ці люди відчували шану від суспільства, нашої громади за ту справу, яку вони виконують, не рахуючись ні з власним часом, ні зі своїм здоров’ям», – зазначив директор Міського Палацу мистецтв Євген Майданик.
Про цінність роботи волонтерів не з чуток знає й очільник Центру концертних та фестивальних програм Віктор Негур, відомий за сценічним ім’ям «Пан Карпо». Ще донедавна він виборював незалежність України, а сьогодні продовжує нести місію добра на мистецькій ниві.
«Всю важливість волонтерства я відчув, коли став військовим і виконував бойові завдання. Щоразу, коли смакував домашні страви, грівся біля буржуйки, одягав бронежилет чи їхав на позицію в автомобілі, я завдячував волонтерам, – зауважив Віктор Негур. – Вони є нашою великою силою, але іноді й їм необхідні моменти для відпочинку та емоційного перезавантаження. Наш благодійний вечір ми влаштували саме з такою метою».
Приємним доповненням до концертної програми стало частування від постійних учасників Польової кухні пам’яті загиблих героїв імені Тараса Сича – Віктора Шемета та фахівців Вінницького індустріального професійного коледжу. За щирим спілкуванням гостей дійства вони пригощали фірмовими стравами: зеленим борщем, пловом та запашною випічкою.
«Попри дощ, настрій супер. Це дійсно дуже гарний відпочинок від рутини, роботи, постійних турбот, – зізналася Тетяна Ніколюк-Гарда, представниця волонтерського колективу «Кікімами», який опікується виготовленням маскувальних костюмів (кікімор) для військових. – Такі заходи надзвичайно потрібні, бо передусім вони дають можливість поспілкуватися з іншими волонтерами, зав’язати нові знайомства, обговорити проблематику. А ще поділитися контактами та надихнутися на нові проєкти чи збори на потреби наших воїнів».
Ця подія у Вінниці стала ще одним підтвердженням того, що слова і вчинки мають значення. Щира подяка волонтерам – це вияв поваги та підтримки людей, які, не шкодуючи сил, наближають перемогу України.


Читайте також:
https://misto.vn.ua/vijna/stan-pilotom-fpv-u-centri-vinnici-vidkrivsya-mobilnij-kill-house/
Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

