Завершено заміну 7 тисяч вуличних світильників у Вінниці

Спеціалісти Комунального підприємства “Міськсвітло” в рамках проекту з модернізації вуличного освітлення успішно завершили процес заміни 7 тисяч застарілих та енерговитратних ламп на нові LED-світильники. Оновлені світильники є енергоефективними та характеризуються тривалим терміном служби. Представники департаменту міського господарства підкреслюють, що крім зменшення споживання енергії, покращення вуличного освітлення спрямоване на підвищення безпеки транспортного та пішохідного руху. Це ініціатива, яка відповідає пріоритетам та принципам діяльності Вінницької міської ради, зокрема, спрямована на забезпечення безпеки в місті.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Зокрема, цього року вуличні ліхтарі замінили на понад 200 вулицях Вінницької міської територіальної громади, а саме по вулицях: Київській, Коцюбинського, Лебединського, С.Зулінського, 600-річчя, Р.Скалецького, Князів Коріатовичів, Привокзальна, Л.Лук’яненка, Гетьмана Мазепи та інших.

Фахівці департаменту міського господарства ВМР повідомляють, що працівники МКУП «Міськсвітло» виконали цьогорічний план із модернізації вуличного освітлення в повному обсязі.

«Працівники МКУП «Міськсвітло» замінили сім тисяч енергозатратних вуличних ламп на нові енергоощадні LED-світильники, як і планувалось на цей рік. Заходи з енергоощадності в умовах воєнного стану є надзвичайно актуальними. Адже ворог, у будь-який момент може відновити терористичні обстріли критичної інфраструктури України. Окрім економії електроенергії, сучасні світлодіодні світильники значно покращать якість вуличного освітлення, що значною мірою убезпечить транспортний та пішохідний рух», – зазначив директор департаменту міського господарства ВМР Роман Фурман.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook